2733
2734
عنوان

عاغاا فرهنگیان از رشته جربی چ رتبه ای میخواد؟؟☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 99 پست

و چون رشتمون انسانی بود یه سری مطالب دیگه گفته بود برا کنکور که چون انسانی بیشتر حفظیه ۴ ماه قبل کنکور خیلی زمان مناسبیه برا خوندن و ماه ها آخر مهم ترین ماه ها هستش که اکثرا شل میگیرن اون ماهارو

من متوسط خوندم روزی 10 ساعت بود ولی 10 ساعت خیلی مفید

این مفید بودنه خیلی مهمه

مثلا کسایی بودن روزی 14 ساعت یا بیشتر میخوندن ولی خب فقط همینجوری پیش میرفتن و با دقتی که لازمه نمیخوندن

من اکثر روز ها 10 ساعت میخوندم ولی نزدیک کنکور به 12 ساعت هم رسوندم و اینکه من هر درسی رو که میخوندم بعدش تست هاشو میزدم و برای بار های بعد که میخواستم نزدیک کنکور دوباره دوره کنم چند تا درس میخوندم و تست هاشون رو میزدم

و اینکه سه تا کنکور آزمایشی هم دادم یعنی دقیقا یه شرایط و ساعتی مثل کنکور رو نشستم و کنکورهای 97 98 99 رو انجام دادم و بعدش هم روی همون کنکورا هر تستی رو که غلط میزدم کار میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم روش خوندنشو گفت الان برات کپی میکنم میزارم اینجا

ممنون دوست گلم ب خاطر منم ب زحمت افتادی الان میخونمش🖤🖤

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731
من متوسط خوندم روزی 10 ساعت بود ولی 10 ساعت خیلی مفید این مفید بودنه خیلی مهمه مثلا کسایی بودن روز ...

برگاممممممم ده ساعت مفید خوندن متوسطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟😲😲😲 ب این میگ خوندن متوسط؟؟؟ این اوج پاره شدنه 

دوست من

بعد منم همینحوری خوندم و تست زدم و خیلیم کنکور ازمایشی یودم 

تازه ده ساعت خوندن واسه انسانی ب شدت زیاد و عالیه

خب عزیزم ایشون رتبه خیلی خوبیم آوردن و سه رقمی شده رتبش طبیعیه که زیاد خونده باشه و اینم توجه کن که همون سال که درسش تموم شد کنکور قبول شد که این خیلی خوبه

2740
کنکور آزمایشیات رو چطور میدادی؟

عمومیام خوب بود 

ولی تخصصیا مث زیست هر چی میخوندم درصدم بالا نمیرفت همیشه سوالا رو اشتاه جواب میدادم با اینک شفاهی جواب اون سوال رو میپرسیدی ازم بلد بودم درکش کرده بودم 

اسی من از ۱۲۰ه هزار ب ۶هزار رسیدم توام میتونی ب خدا خودت رو دست کم نگیر

واقعاااا😭😭🙁؟؟؟؟ چند بار کنکور دادی چحوری رسیدی ب این رتبه؟؟؟

خب عزیزم ایشون رتبه خیلی خوبیم آوردن و سه رقمی شده رتبش طبیعیه که زیاد خونده باشه و اینم توجه کن که ...

منم توی تجربی بخوام زیر ده هزار شم باید روزی ده ...۱۲ ساعت بخونم

نمیدونم چ جوری با این افسردگی شدیدم بخونم ..فکرای مزاحم و گریه هام نمیزارن

من دبیری زیست میخونم بالا ۷هزار تو کلاس نداریم

وایییییی ....وایییییییی اینجوری خیلی سخته خیلیی

2706