2737
2739
عنوان

عاغاا فرهنگیان از رشته جربی چ رتبه ای میخواد؟؟☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 99 پست
سلام عزیزم خوبی؟اوضاعت چطوره؟چه خبر؟

سلام گل من قربونت   🖤🖤

هعییبی بد نیستم ...

میخوام برم پشت کنکور ۴۰۲ ولی واسه معلمی میگن رشته تجریی باید رتبه ات زیر شیش هزار باشه این حدودا و خیلیی خیلییی سخته ناامید شدم کلا

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گل من قربونت   🖤🖤 هعییبی بد نیستم ... میخوام برم پشت کنکور ۴۰۲ ولی واسه معلمی میگن ر ...

اصلا ناامید نشو عزیزم وقتی کلی آدم دیگه تونستن چرا تو نتونی؟به خودت باور داشته باش که باور داشتن به خودت توی زندگیت معجزه میکنه.منم این چندوقت مدام ناامید میشم اما باز سعی میکنم امید داشته باشم و به خودم باور داشته باشم بلکه همه چی اونجور که میخوام بشه.

اصلا ناامید نشو عزیزم وقتی کلی آدم دیگه تونستن چرا تو نتونی؟به خودت باور داشته باش که باور داشتن به ...

عزیزم ی سری چیزا هست چ من امید داشته باشم چ نداشته باشم حلش نمیکنه

کنکور تجربی من فک نمیکردم واسه معلمی پتج هزار بخواد عین مرگ میمونه این رتبه رو بیاری توی تجربی

امید الکی از همه چی بدتره

مث این میمونه ادم بخواد بره سر کاری ک مثلا پنج سال سابقه بخواد ولی تو نداری و میگن امید داشته باش خب الان حقیقت اینه تو اون سابقه رو نداری و راهت نمیدن سر کار دیگ امید چ فایده ای داره؟

2728
عزیزم ی سری چیزا هست چ من امید داشته باشم چ نداشته باشم حلش نمیکنه کنکور تجربی من فک نمیکردم واسه م ...

عزیزم رتبه ۵ هزار که اوردنش غیر ممکن نیست من فکر میکنم تو توی ذهنت همه چیزو خیلی سخت میکنی و برا خودت از کنکور یه غول ساختی با اینکه رتبه پنج هزار رتبه چهار رقمی حساب میشه و اگر درست بخونی قطعا میاریش خواهر منم رشتش تجربی بود سال کنکور هیچی نخونده بود رتبش تقریبا چهل هزار شد چون فقط چیزایی رو که مطمئن بود جواب داد درسته رتبش خوب نشد ولی نسبت به اینکه اصلا حتی امتحانا پایانی دوازدهمشم خوب نداد،و از دهم و یازدهم هیچی یادش نبود،بد نبود

عزیزم رتبه ۵ هزار که اوردنش غیر ممکن نیست من فکر میکنم تو توی ذهنت همه چیزو خیلی سخت میکنی و برا خود ...

خب فدات شم خواهر تو خودتم میگی امتحاناتم خوب نداده بود هیچی نخونده بود شد چهل هزار

من ی سال تمام خوندم و شدم این من چی بگم دیگ؟چحوری اخه امید داشته اشم

هیچچچچ کس دور و برم ندیدم قبول شه با اینک رسما خودش رو تیک پاره کرده بود سر کنکور اما نشد قبول نشد

خب فدات شم خواهر تو خودتم میگی امتحاناتم خوب نداده بود هیچی نخونده بود شد چهل هزار من ی سال تمام خو ...

عزیزم حتما روش خوندنت درست نبوده یا استرش داشتی خیلی وگرنه از لحاظ هوشی اکثرا توی رده ایم هممون.من دوستم توی انسانی پارسال رتبه ۳۰۰ آورد خواهرش چندسال پیش رشته تجربی یک سال پشت کنکور موند و دندونپزشکی دولتی آورد پس بدون غیرممکن نیست تا جایی که میدونم سهمیه نداشتن وضع مالی شونم معمولی بود از دوستم روش خوندنش رو سوال کردم و بهم گفت اگر دوست داری برات بزارم پیامشو

عزیزم بعدم من فکر میکنم شما سوالای زیادیو جواب دادی توی کنکور که مطمئن نبودی از درستی شون چون دوستم پارسال کنکور تجربی داد و فقط ۲۰ تا سوال رو جواب داد گفت ۲۰ تا سوالی که احتمال زیاد میدادم جوابم درست باشه رتبش شد ۵۰هزار.

2738

در ضمن خیلیا توی مدرسه ما بودن که درس شون عالی بود و حتی بهتر از این دوستم که رتبه ۳۰۰ آورد ولی اونا رتبه خوبی نیوردن و فقط این و یکی دیگه از دوستام که اون۶۰۰ آورد رتبه هاشون خوب شدن و خود این دوستم میگفت بعضیا فک میکنن این که صبح تا شب بخونن قبول میشن ولی اینکه مفهومی و درست بخونن مهمه.

عزیزم حتما روش خوندنت درست نبوده یا استرش داشتی خیلی وگرنه از لحاظ هوشی اکثرا توی رده ایم هممون.من د ...

اینا امکاناتشون و مدرسشون جیا بود گل ؟؟

هر دو چی داشتن؟ پدر و ماررشون جیکاره بودن؟ چ کلاسایی رفتن

ی چیز و راه مشترکی داشتن ک هر دو قبول شدن 

روش خوندنشون جی بود

در ضمن خیلیا توی مدرسه ما بودن که درس شون عالی بود و حتی بهتر از این دوستم که رتبه ۳۰۰ آورد ولی اونا ...

اینا چطوری خوندن گل؟؟؟ امکاناتشون جی بود؟؟

اینا امکاناتشون و مدرسشون جیا بود گل ؟؟ هر دو چی داشتن؟ پدر و ماررشون جیکاره بودن؟ چ کلاسایی رفتن ...

مدرسه دولتی بودن ،تا جایی که میدونم کلاس نرفتن فقط کتاب تست داشتن پدر و مادرش رو در جریان نیستم شغل شون چی بود ولی فک کنم مادرش خانه دار بود و میدونم که وضع مالی شونم معمولی بود

راستش رو بخوای توی سال تحصیلی دوازدهم که بودیم تا اسفند با مدرسه پیش رفتم و 12 رو بستم و فروردین و اردیبهشت هم دهم و یازدهم و خرداد هم دوباره دوازدهم و اون تایمی که داشتیم تا کنکور هم یه جمع بندی از سه پایه رو دوره کردم و کنکور هایی هم که زدم و تحلیل کردم خیلی به دردم خورد

چون بعضی سوال ها توی کنکور  تکراری از کنکورای قبلی میاد

راستش رو بخوای توی سال تحصیلی دوازدهم که بودیم تا اسفند با مدرسه پیش رفتم و 12 رو بستم و فروردین و ا ...

فقط اینکه این دوستم همون سال که دوازدهمش تموم شد کنکور داد و قبول شد و داره بر اساس اون میگه

2706