2733
2739
عنوان

واسه خرید نوار بهداشتی خجالت میکشید یا تا حالا کشیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4157 بازدید | 164 پست

یاد یه تاپیک در همین مورد افتادم ک استارتر گفته بود نباید خجالت کشید و من حتی اگه بخوان بزارن تو پلاستیک مشکی میگم بزارین تو سفید و...، 

بعد ی نفرم گفته بود خو اصلا تو بنداز گردنت و تو خیابون بگرد  

والا خوب درسته ی چیزه عادیه ولی خوب ادم باید ی حریم هایی رو نگهداره

من خودم هرجا فروشنده زن باشه فقط میخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری 20تا میگیری دستت بدون پلاستیک پخش زمین نمیشن   ؟حالا تو یه پلاستیک بذاری بد نیست.یعنی همه ...

۲۰ تارو قاعدتا نمیشه دستم بگیرم 

منظورم اینه تو نایلن شفاف هست و خب پیاده روی داره اون مسیری که میرم  قاعدتا همه میبینن تو نایلون ها چیه 

اکثرا هم بدون وقت خرید میکنم که داشته باشم 

بعد اینطوری ضایع میشن همه 😐😂😂😂 فک میکنن من پریودم در صورتی که نیستم 😂 ( مزاح میکنم این قسمتو ) 

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...
2731

کجا هستین مگه؟🧐

تهران که عادی

منم نوجوان بودم خجالت میکشیدم یا به قول شما فرهنگش نیود

اما الان خیلی عادی شده

راحا میرم میخرم کسیم نگاه نمیکنه والا

حتی توی هایپر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من خجالت نمیکشم اکثرا هم اینترنتی میگیرم

یبار رفتم داروخونه چن نفر دیگم بودن 

ب خانومه گفتم نوار بهداشتی میخام رفته یواشکی برداشته اورده و یواش صدا زده ک بیا ببر

خیلی ناراحت شدم از رفتارش🙂

یا یبارم از فروشگاه گرفتم فروشندش مرد بود پشت سر منم چندنفر دیگم بودن سریع حسابشون کرد و انداختش ت نایلون انگار مثلا ی چیز عجیب و ممنوعه خریدی ک بقیه نباید ببینن