2737
2739
عنوان

تجاوز ب کودک

740 بازدید | 23 پست

متاسفانه یکی از دوستای من وقتی خیلی بچه بوده 7. 8ساله اتفاق خیلی ناخوشایندی براش رخ داده ک هیچکس خبر نداره حتی برای مادرش هم گفته اما اون باور نکرده الان نامزد کرده بنظرتون ب نامزدش بگه؟حس عذاب وجدان و خجالت داره .... پسر منتطقی و خوبی بنظر میاد اما چند بار ازش پرسیده نظرشو راجب آدمایی ک بهشون ت جاور میشه گفته نمی‌خوام بهش فکر کنم

بنظر من نگه بهتره اگ الان مشکلی نداره 

ینی ترس از رابطه نداره

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتنش چ سودی دارع بجز سلب آرامش؟!

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲
2728
2738

لعنت به اون مادر

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊