2733
2739
عنوان

لطفا بیاید دردشدیددارم

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 21 پست
استرس که ندارم ابم میخورم 

تو این چند ماه هیچ مشکل روحی نداشتی که بابتش عصبی بشی؟ 

دکتر به من گفت آب زیاد بخورم تا خونم رقیق بشه یکی دیگه هم مفنامیک اسید داد که نمی‌دونم روزی ۳ تا یا هر ۳ روز یکی مصرف کنم که هیچوقت نکردم مفنامیک اسید رو من اثر نداره حتما یه کیسه آب گرم بگیر همچین موقع هایی توش آب جوش بریز بزار رو اون قسمتی که درد می‌کنه و برو زیر پتو که بدنت گرم بشه خونت اگه لخته شده روون بشه من استفاده میکنم تاثیر خوبی داشته👌 خواهرمم دید خوبه داره استفاده میکنه من ژلوفن هم میخوردم ولی تا جایی که امکان داره اگه با همینا خوب میشی نخور  کیسه رو چون اون موقع داغه مستقیم نزار رو پوستت رولباست بزار و با پتو یا یه چیز گرم خودتو بپوشون که سریع سرد نشه 

🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کیسته.اگ یهو چن ماهه اینجوری شدی احتمال میدم کیسته .من خودم چن سال این کیست باهامه تا دل دردام شروع ...

منم دردای وحشتناکی داشتم کارم به ببمارستان میکشید سونوگرافی شدم ولی خدا رو شکر هیچ‌ مشکلی نداشتم برای همه این طور نیست 

🤍