2703
2553
عنوان

لطفا بیاید دردشدیددارم

141 بازدید | 21 پست

سلام خوبید خانومایه چند ماهیه پریودی هام خیلی دردناک شده حس میکنم کمرم داره جدا میشه از بدنم 😭تازه دل دردم دارم نمیدونم چیکار کنم خون زیادی ام نیس کمه قرمز تیره ام هست دارم میمیرم چیکار کنم پیش چه دکتری برم میدونید دلیلش چی میتونه باشه 😔

کیسته.اگ یهو چن ماهه اینجوری شدی احتمال میدم کیسته .من خودم چن سال این کیست باهامه تا دل دردام شروع میشه مخصوصا بین بالای ب ا س ن و کمرم میخاد بشکنه زیرشکمم تیرمیکشه میرم سونو میفهمم بله کیست دارم.حالابروو ی درمانگاهی چیزی برات سونو رحم وتحمدان بنویسه دیگ پیش متخصص نرو ی سونوبده بعدش ببر ب دکترت نشون بده ک دوتا ویزیت هزینه نکنی .چون بری ام برات سونو میخادبنویسه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
کیسته.اگ یهو چن ماهه اینجوری شدی احتمال میدم کیسته .من خودم چن سال این کیست باهامه تا دل دردام شروع ...

عفونت قارچی داشتم دکتررفتم دارو داد ولی خوب نشدم نمیدونم میترسم از کیست بخاطر همین سونو نرفتم 🥺

قرص مسکن چیا خوردی؟

اگر الان دردت خیلی زیاده پیشنهادم اینه بری درمانگاخ بهت سرم و امپول بزنن ساکت شه

چون منم وضعیتم همینه

دارم میرم دکتر و تحت نظرم

حتما پیش دکتر زنان برو 

2714
عفونت قارچی داشتم دکتررفتم دارو داد ولی خوب نشدم نمیدونم میترسم از کیست بخاطر همین سونو نرفتم 🥺

ازکیست میترسی؟از چیش میترسی قرص میده ازبین میره من از 13 سالگی تاالان ک 23 سالمه کیسته همش میاد و میره 

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
قرص مسکن چیا خوردی؟ اگر الان دردت خیلی زیاده پیشنهادم اینه بری درمانگاخ بهت سرم و امپول بزنن ساکت ش ...

استامینیوفن اونقدرا غیر  قابل تحمل نیست با این قرص تا چند ساعت ارومه باید پریودی تموم شه بعد برم سونو؟ 

ازکیست میترسی؟از چیش میترسی قرص میده ازبین میره من از 13 سالگی تاالان ک 23 سالمه کیسته همش میاد و می ...

اگه از بین نره چی متنفرم از قرص و دارو برا بعضیا رو عمل میکنن 😥۱۹ سالمه 

استامینیوفن اونقدرا غیر  قابل تحمل نیست با این قرص تا چند ساعت ارومه باید پریودی تموم شه بعد بر ...

استامیوفن اصلا موقع پریودی نخور اشتباهه

خصوصا با ویژگی که میگی

درد و ساکت نمیکنه

توی بعضیا باعث میشه خونریزی قطع بشه یا کمتر شه و فشار بیاد به رحم و درد بگیره بدتر

ژلوفن بخور اوکی شی

ببین ۳ روز بعد پریودت بهترین موقع هستش برا سونو

نمیدونم شما متاهلی یا مجردی 

پیش دکتر زنان برو بلکه با معاینه اینا بهتر بفهمه اگه متاهلی

2706