2737
2739
عنوان

من واقعا از این بچه نفرت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 52 پست

منم یکی اینجوری دیدم عزیزم اونو ک ولش کن بچس دید نقطه ضعف بچه شما چیه استفاده کرد بقول شما ولی بچه شما مثل بچه خواهرم ی بچه تنهاست بچه هایی ک مدام تنها بودن خیلی باج میدن ب همسن و سالاشون ک کنارشون بمونن شما نزار احساس کم بودن یا تنهایی کنه 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم داریم یه دونه از این بچه ها روان پسر من رو به هر طریقی به هم میریخت ،البته فامیل خودمه نه شوهرم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

بچه ها همینن حساس نشو،یبار بشین باش حرف بزن

بگو:خاله قربونت برم،دخترم خیلی دوستت داره،ناراحتش نکن.اگه اینجوری ناراحتش کنی،دیگه دوستت نداره ها،مام نمیایم خونتون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

خواهر شوهرم زن خوبیه

ولی سر اینکه بچه بی ادب و لوس زق زقو داره رفتو امدمو خیییلیییییی محدود کردم 

اونوقت بچه تو رو اذیت میکنه تازه میگی برم یا نه

ول کن بابا بنداز سطل زباله

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....

خوشبحال بچه های این دورو زمونه

موقع ما با بچه های فامیل همدیگه رو تیکه پاره میکردیم اخر سر هم مادرا میگفتن بازی اشکنک داره سر شکستنک داره وتمام🤣🤣🤣

ولی خداییش اون موقع بچه بودیم عقل نداشتیم 

الان بزرگ شدیم همدیگه رو دوس داریم🤣😐

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
2740

اه ه دخترای جاریمم دختر کوچیکمو اذیت میکردن پارسال .هی میگفت اگه نیای بغلم من میرم اینم جیغ میزد یا میگعت زود بیا این لباسو تنت کنم وگرنه میرم حالا دخترمم حوصله بازی نداشت مجبوری میرفت .اینقدر حرصم گرفت بچگو از بغلش گرفتم گعتم برو هرجا میری پاشو برو .کپ کرد .یه مدت این کارو نکرد ولی باز انجام میداد

اونم بچه است عزيزم منم بچه داداشم ٧ سالشه پسرم دو سالشه اونم تا پسرم اذيت ميكنه ميگه ميرما اينم ميگه چشم نرو😊آخه مگه ميشه از يه بچه ٧ ساله متنفر بود

تازه اينا كتك كاري هم ميكنن با هم🙈

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
منم یکی اینجوری دیدم عزیزم اونو ک ولش کن بچس دید نقطه ضعف بچه شما چیه استفاده کرد بقول شما ولی بچه ش ...

براش یه خواهر آوردم

ولی ۴ ماهشه

دلم میسوزه واسه بچم

این بچه ای که میگم ۷ سالشه بدون اغراق خیلی بی تربیته

رفت و امد نکردن که بدتره،چیه راهکاراتون.بچه باید با همه نوع ادمی رفت و امد کنه‌تومدرسه اش بعدا کم نیستن این ادما

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706