2737
2734
عنوان

من واقعا از این بچه نفرت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 52 پست
خوشبحال بچه های این دورو زمونه موقع ما با بچه های فامیل همدیگه رو تیکه پاره میکردیم اخر سر هم مادرا ...

دلیل دوست داشتن الان ات همون بازی بشکنک و ایناس

اگ مث بچه های الان بود کلا نمیدونستی فامیل چیه بچه فامیل چیه و..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه همسایه ما میاد با پسرم بازی کنه 

پسر من متاسفانه خیلی مظلومه همه وسایل بچمو میگیره بعد بچم میگه منم بازی کنم میگه نه نقطه ضعف بچمو پیدا کرده میگه میرم ها اینم هررر جوری شده میگه نه نرو بمون بازی کنیم 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
خوشبحال بچه های این دورو زمونه موقع ما با بچه های فامیل همدیگه رو تیکه پاره میکردیم اخر سر هم مادرا ...

درستشم همينه نبايد تو بچه ها بود از من حساس تر كسي نيست اوايل كه پسرم با پسر خاله هاش دعوا ميكرد هم سناي خودشن دو سال و ٤سال من جبهه ميگرفتن بعد رو خودم كار كردم كه اين ميزنع اونا هم ميزنن من زشته خودمو خراب كنم بچه ان

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2728
خواهر شوهرم زن خوبیه ولی سر اینکه بچه بی ادب و لوس زق زقو داره رفتو امدمو خیییلیییییی محدود کردم&nb ...

آخه دخترم بی نهایت مهربون و دست و دلبازه

هی اصرار میکنه باید بیان خونمون

وقتی میفهمه میان ذوق میکنه

ولی همین که میان شروع میشه‌

اون بچه وحشتناک حسوده

مثلا مامانش با بچم حرف میزنه داد میزنه و گریه های وحشتناک میکنه

براش یه خواهر آوردم ولی ۴ ماهشه دلم میسوزه واسه بچم این بچه ای که میگم ۷ سالشه بدون اغراق خیلی بی ...

عزیزم اونم بچس سخت نگیر کینه نگیر فقط بنظرم رو اموزش عزت نفس و استقلال و عدم تنهاییش کار کن انشاالله یه بچه قوی از لحاظ روحی ذهنی و جمسی میشه

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
براش یه خواهر آوردم ولی ۴ ماهشه دلم میسوزه واسه بچم این بچه ای که میگم ۷ سالشه بدون اغراق خیلی بی ...

همه بچه ها همینطورن

اگ بخاطر اینکه میگه من میرم..میگی بی تربیته. دلیل اش اینه ک وابستگی بچه ات رو متوجه شده. اگ بچه شما هم در شرایط مشابه باشه رفتارش دقیقا همیته

خیلی عادیه و زیاد دیدم 

دلیل دوست داشتن الان ات همون بازی بشکنک و ایناس اگ مث بچه های الان بود کلا نمیدونستی فامیل چیه بچه ...

اتفاقا از توی کللل فامیل فقط با همونکه بچگی دعوا داشتیم الان رابطه خوبی دارم(البته نمیگم دعوا نشانه علاقه اس،وسط بازی حرص همو در میوردیم خلاصه)

با بقیشون که لوس بودنو اینا کلا قطع رابطه ام..

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
2740
عزیزم اونم بچس سخت نگیر کینه نگیر فقط بنظرم رو اموزش عزت نفس و استقلال و عدم تنهاییش کار کن انشاالله ...

خیلی کار میکنم

کلاس باله میره 

مهد میره 

کلی دوست داره

ولی فقط این اینجوری باهاش بد تا میکنه

تازه بازم دخترم بعدش اینو میخواد دوباره

خیلی کار میکنم کلاس باله میره  مهد میره  کلی دوست داره ولی فقط این اینجوری باهاش بد تا ...

همین دیگه منم از بچه همسایمون بدم میاد هم میزنه هم دروغگو بچه من اصلا نمیدونه دروغ چیه اصلاااا دوست ندارم باهاش بازی کنه چون تاثیر میزاره رو تربیتش ولی برعکس بچم بازم‌میخوادش هر روز گریه میکنه فلانی بیاد باهم بازی کنیم 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
خیلی کار میکنم کلاس باله میره  مهد میره  کلی دوست داره ولی فقط این اینجوری باهاش بد تا ...

بنظرم بقول خودت رفت و امدتو کمتر کن ن از رو غضب و قهر فقط تا بزرگتر بشن بهتر بتونن کنار بیان و بهتر رفتار کنن روحیه دخترتونم خراب نشه یا با اون دختر خانم حرف بزن بگو شما دوتا دوست خوب هستید اگر هربار قهر کنی و بگی میرم و دوستتو ناراحت کنی دوستیتون خراب میشه و دیگه نمیتونید با هم هیچدقت بازی کنید و دوست باشید ب ضرر خودتونه 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2706