2737
2734
عنوان

خانم هایی ک شم اقتصادی قوی ای دارن لطفا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2301 بازدید | 135 پست
تو قزوین  خودمون کرجیم  دیدیم قیمتش رو مفت گذاشتن خریدیم  هم باغ کردیم و لذتش رو م ...

زمینتون سند داشت یا نه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وآسه خودمون یا حواله اش رو بفروشیم؟ 

پول و بزار بانک مهر اقتصاد نوین 

طلا ها رو ام نگه دار 

بعد چند ماه بانک بهت وام با کارمزد کم میده 

طلا ها رو بفروش و پول و بزار روش یک ملک بخر یا خودرو 

2731
پس باید بره تو روستا زمین بگیره چون تو شهر با ۱۶۰تومن نمیتونه زمین بگیره که

اره دیگه 

زمین وقتی باید بخری ک خونه و ماشین و همه چیت ردیف باشه نخای پولت حیفو میلی شه بخری بزاری برا ده سال بعد ن  برا دوسال دیگه 

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆

شما از جای مطمئن میتونی آپارتمان پیش خرید کنی تا سال بعد که بسازه تموم کنه باقیشو میدی کمتر میوفته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
این رو ردیفی انجام بدم؟یا هر کدام پیشنهاد جداگانه است 

ردیفی انجام بده. طلا بدون اجرت بخر...... 

هروقت ماشین اسمت در اومد طلا رو بفروش بده ماشین. ماشین رو گرفتی بفروش بده زمین. بعدم یه کم جمع کن پگل بذار روش وام اینا سر خونه بخر

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
اره سندداره  قولنامه ای هاش ۸۵تومن بود  سنددار۱۰۵تومن یه هزارمتری خریدیم با پدرم شریک ۲ ...

کجای قزوینه؟ چ خوب خریدی امسال گرفتی؟یا چندسال پیش؟

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
اره دیگه پول و بذاره بانک وام بگیره باهاش 

بله منم زن داداشم اینا شرایط این خانومو دارن بهشون همین پیشنهادو دادم ای اینکه مسکن مهر ثبت نام کنن

انچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو 
اره سندداره  قولنامه ای هاش ۸۵تومن بود  سنددار۱۰۵تومن یه هزارمتری خریدیم با پدرم شریک ۲ ...

به نظر شما زمین قولنامه ای ارزش خرید داره

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

سلام اسی جان الان شرایط اقتصادی اصلا مناسب نیست  بهتره با مبلغ پولی که داری یه منبع درآمد  داشته باشی  باتوجه به شهری که هستی  خوب تحقیق کن چه چیزی کسب درامد داره مثلا کاشت نرگس

ماشین سرمایه نمیشه 

طلا الان شرایط مناسبی نداره

و با این مبلغ پول  و طلا فکر نکنم زمین  مناسبی بتونی بگیری

روی منبعی برای  درامد فکر کن

این رو ردیفی انجام بدم؟یا هر کدام پیشنهاد جداگانه است 

ردیفی انجام بده فامیلامون از این طریق خونه ماشین گرفت خواستی ثبت نام کنی تو خانوادتون هر کی گواهی نامه داره رو ثبت نام کن اینطور شانست بیشتره

بهترین اتفاق زندگیم در ۹.۹.۹۹ افتاد هوررررااااااا من خوشبخت ترینم🎶🎶🎶
2706