2737
2734
عنوان

خانم هایی ک شم اقتصادی قوی ای دارن لطفا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2301 بازدید | 135 پست
بستگی داره زمین تو روستایی که هستید قیمتش چنده؟  اصلا میخواید تو همون روستا بخرید یا نه بیاید ...

منطقه ۳ ایم..می‌خواهیم از اینجا بریم چون مشکل اعصاب دارم و محیط اینجا کوچیکه و حالم خوش نیس..ولی میخوام پولم ارزشش زیاد شه

من ب شوهرم میگم اگه نبودم الان هیچی نداشتی

مجبورش کردم با قرض و وام یه زمین گرفت 

با۱۵۵میلیون سود داریم میفروشیمش

یه باغ با ۱۰۰میلیون سود 

داریم میدیم خونه بخریم 

پدرمم مجبور کردم ک باغ رو باهامون شریک بشه ۱۰۰تومن اون سود کرد

تو زمینم فعلا۵۵میلیون سوده 

تو پنج ماه ۱۵۵میلیون سود رسوندم بهش🤑😌

ولی کیه ک قدر بدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اون ۸۰ بانک..طلا هم نفروشم..ماشین اسمم در اومد حواله اش رو بفروشم؟؟نهایت ۳۰ میلیون می‌خرن ک میش ...

ببین ی کاری کن 

اول ی کاری برا شوهرت بااون ۸۰ تومن دستوپا کن ک کسب درامد کنی و درامدش بیشتر شه مثلا ببین چ حرفه ای داره یا جایی ک زندگی میکنی چجورجاس چیا طرفدار داره برو سمت همون کار

طلاهارو نفروش اوضاع خرابه طلا نوسان داره بفروشی مفت ازت میگیرن تاوسط سال بیشتر ازین میشه شک نکن

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
2731
ببین من چون از صفر شروع کردم بهت میگم اول زمین بخرم مسکونی بعدا کم کم میسازیش.ادم خونه که از خودش با ...

عزیزم اصلا ساخت خونه کلی پول میخواد 

چند سال طول میکشه ۳۰۰میلیون تا ۵۰۰میلیون هزینه ساختشه 

شایدم بیشتر 

هومن ۵۰۰تومن رو بدی میتونی یه جای نقلی تو کرج بخری راحت

الان نهایت پولم با پول طلا بشه ۱۶۰ میلیون..میشه زمین خرید؟ 

بستگی داره محل زندگیتون کجاست 

بعضی شهرا میشه بعضی شهرا نه 

ولی معمولا روستاها میشه 

اگه امکانش هست طلا نفروش پول و بذار بانک وام بگیر

2738
اره دیگه پول و بذاره بانک وام بگیره باهاش 

وام ب این راحتی نمیدن بابا بعدم ۶ماه باید پول تو حساب بخابه این خیلی بده چون تو ۶ماه میدونی چقد قیمتا جابجامیشه ارزش پول کمترمیشه تورم بیشتر اصلا عقلانی نیس

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
وآسه خودمون یا حواله اش رو بفروشیم؟ 

الان که هیچی ندارین ماشین صفر به دردتون نمیخوره و پولش واستون سخته 

همون فروش حواله بهترین گزینس

بیشترین سوددهی هم واسه پرشیا تویوفایوه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
وام ب این راحتی نمیدن بابا بعدم ۶ماه باید پول تو حساب بخابه این خیلی بده چون تو ۶ماه میدونی چقد قیمت ...

پس باید بره تو روستا زمین بگیره چون تو شهر با ۱۶۰تومن نمیتونه زمین بگیره که

ببین من چون از صفر شروع کردم بهت میگم اول زمین بخرم مسکونی بعدا کم کم میسازیش.ادم خونه که از خودش با ...

اشتباه ترین کار اینه ک تو این گرونی پولتو بدی زمین بخری چرا؟چون تا دوسال قبل صرف تو زمین و ساختش بود الان ن مثلا ی زمین ی جای متوسط بخای بخری کمش باید از۳۰۰ تا۶۰۰میلیون هزینه کنی بعد بااین گرونی مصالح ک تقریبا ساختش روی هم ۳۰۰تا۵۰۰ درمیاد برات میصرفه بسازی؟؟تازه اگ پول دستوبالت باشه بتونی ی ساله جمعش کنی ساختن رو 

ن اصلا خب ادم بره همون مقدارپولش رو ی خونه بخره بی دردسر واماده 

2706