2733
2739
چ قد شد هزینش استرس نداری من قراره برم ولی خجالتم میاد 😐😂

چرا خجالت؟؟

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمل کردم و قراره برم شکایت ازش .. یه طرف دماغمو کلا فرورفته کرده میگه بیا با غضروف گوش ترمیم .. ک میگم اگ چیزی حالیش بود همون اول خراب نمیکرد و میترسم .. پیش دکتر حسین حامدی عمل کردم یکسالو خورده ای پیش هزینش شد۲۰میلیون و پونصد

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2731
خانما دکتر خوب معرفی کنید برای بینی یکم گوشتی

کدوم شهری؟دکتر علی محمدخانی برو کاراشو ببین 

پیشش عمل نکردم اما کاراش قشنگه توفکرم برم پیشش

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
چرا خجالت؟؟

نمیدوننمممم‌از پرستارای توی اتاق عمل و از پوشیدن اون لباس ابی جلو همه خجالتم میاد...

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         
2740
پولشو بده من برم 😂

هعی خواهر فک کردی سر گنج نشستم 😂😂

باید طلامو بفروشم ..☹

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         
نمیدوننمممم‌از پرستارای توی اتاق عمل و از پوشیدن اون لباس ابی جلو همه خجالتم میاد...

ن بابا عادیه 😂😂انقد دیدن همه رنگ ک براشون مهم نیس 

بعدم ب کمر خابی پشت لباس بازه ن جلو لباس😂

مث لباس زایمان انقد خجالت میکشیدم ک نگو

یعن بعدیه هفته میتونبم به کارهای عادی برسم

اره بابا 

خاهرم عمل اولش سختش بود اما عمل دوم برا ترمیم از روز اول خودش انجام‌میداد و حالش خوب بود

هعی خواهر فک کردی سر گنج نشستم 😂😂 باید طلامو بفروشم ..☹

منم پولشو ندارم مگر طلا بفروشم ک خب کار عاقلانه نیس برو سه چهارماه کارکن پولشو دربیار مث من ک توفکرشم

2706