2733
2734
چقد شد هزینش

من شهرستان عزیزم ۱۷تومن شد کلا 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

[QUOTE=237797672]ن بابا عادیه 😂😂انقد دیدن همه رنگ ک براشون مهم نیس  بعدم ب کمر خابی پشت لباس بازه ن جلو لباس ...[/QUOTE

اخه بیشتر پسرن اونم خوشگل و جذابش از اونا خجالت میکشم🤣🤣

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شهرستان عزیزم ۱۷تومن شد کلا 

منم‌شهرستانم اینجا ۱۰ تومنه..

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         
چ قد شد هزینش استرس نداری من قراره برم ولی خجالتم میاد 😐😂

۱۷تومن کلا 

یه ذره استرس که دارم اما نه خیییلی زیاد 

چرا خجالت آخه؟😂هرچند منم  از لباسای اتاق عمل بدم میاد😬

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728

چه خوب الان این قیمت متوسطه تو شهر ما همه ۲۰به بالان 😕جز بعضی از دکترا 

شهرستانتون کجاس؟مگه بیام اونجا همل کنم

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
چه خوب الان این قیمت متوسطه تو شهر ما همه ۲۰به بالان 😕جز بعضی از دکترا 

شهرتون کجاس؟

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
2740
ده تومن نداریما ماهم شهرستان هستیم۱۸میلیون تا۲۵میلیون

کدوم شهری

[QUOTE=237797672]ن بابا عادیه 😂😂انقد دیدن همه رنگ ک براشون مهم نیس  بعدم ب کمر خابی پشت لباس ...

دلت نخواد واسه من ۴ تا پیرزن بودن😂😂هی‌میگفتن مادر استرس نداشته باش..اون یکی‌میگفت عروسم دیشب برنجش شور بود...کلا من به هیچ جاشون نبودم😂😂

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
ده تومن نداریما ماهم شهرستان هستیم۱۸میلیون تا۲۵میلیون

دیگه ببخشید که داریم😐💔💔

شهرستانتون کجاس؟مگه بیام اونجا همل کنم

بیا 😅

2706