2737
2734
چقد شد هزینش

من شهرستان عزیزم ۱۷تومن شد کلا 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

[QUOTE=237797672]ن بابا عادیه 😂😂انقد دیدن همه رنگ ک براشون مهم نیس  بعدم ب کمر خابی پشت لباس بازه ن جلو لباس ...[/QUOTE

اخه بیشتر پسرن اونم خوشگل و جذابش از اونا خجالت میکشم🤣🤣

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شهرستان عزیزم ۱۷تومن شد کلا 

منم‌شهرستانم اینجا ۱۰ تومنه..

🚫لایک نکن🚫 ( لایک=پنچری)                                خدا که فقط متعلق به ادم های خوب نیست، خدا،خدای ادم های خلاف کارم هست.                         
چ قد شد هزینش استرس نداری من قراره برم ولی خجالتم میاد 😐😂

۱۷تومن کلا 

یه ذره استرس که دارم اما نه خیییلی زیاد 

چرا خجالت آخه؟😂هرچند منم  از لباسای اتاق عمل بدم میاد😬

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728

چه خوب الان این قیمت متوسطه تو شهر ما همه ۲۰به بالان 😕جز بعضی از دکترا 

شهرستانتون کجاس؟مگه بیام اونجا همل کنم

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
چه خوب الان این قیمت متوسطه تو شهر ما همه ۲۰به بالان 😕جز بعضی از دکترا 

شهرتون کجاس؟

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
2740
ده تومن نداریما ماهم شهرستان هستیم۱۸میلیون تا۲۵میلیون

کدوم شهری

[QUOTE=237797672]ن بابا عادیه 😂😂انقد دیدن همه رنگ ک براشون مهم نیس  بعدم ب کمر خابی پشت لباس ...

دلت نخواد واسه من ۴ تا پیرزن بودن😂😂هی‌میگفتن مادر استرس نداشته باش..اون یکی‌میگفت عروسم دیشب برنجش شور بود...کلا من به هیچ جاشون نبودم😂😂

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
ده تومن نداریما ماهم شهرستان هستیم۱۸میلیون تا۲۵میلیون

دیگه ببخشید که داریم😐💔💔

شهرستانتون کجاس؟مگه بیام اونجا همل کنم

بیا 😅

2706