2737
2734
عنوان

خدایا چیکار کنم از دست این بچه ،،،،،،تموم شامپو حموم رو ریخته !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 81 پست
پسر منم ۳ سالشه چن روز پیش کل شامپو هارو خالی کرده بود رو رخت چرک ها 😖

خب سه سال بچه اس،،،،،،ادم بهش زور ندارع 

من میگم شما مقصری که حواست بهش نبوده !!!

ولی آخه دختر من چی کلاس اول ،،،،،میخواد بره دوم ؟؟؟

یعنی نباید اینقد عاقل باشه که بگه نباید اینکارو کنم !!!

زورم از کارش میگیره ،،،،نه شامپو 

صبح هم که رفت کل مایع دستشویی رو خالی کرد ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم مایع شامپو اینا تو ظرف کوچک تر بزار داخل سرویس تا حداقل میریزه آدم خیلی حرص نخوره و براش توضیح بده بگو دفعه دیگه ریختی تنبیه میشی از پارک اینا هم خبری نیست 

خوشحالی خودتونو بزارید تو اولویت حتی  اگه بهقیمت ناراحتی بقیه باشه. 
خب سه سال بچه اس،،،،،،ادم بهش زور ندارع  من میگم شما مقصری که حواست بهش نبوده !!! ولی آخه ...

پسر من خیلی شیطونه اتفاقا من کزاشته بودم قفسه های بالا دست خودم بزور میرسه ولی زیر پاش چهار پایه گزاشته برداشته قربونش بشم 😆😆😆

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
2738

واااای خانم، چقدر تند میری، حرف شما درسته، اصرااااف شده، میدونم نمی خوای با همسرت درگیر بشی اما، اما عزیزم خدا رو خوش نمیاد، بچه هست هنوز، تقریبا هم سن دختر منه، دختر من هروقت میره حمام یه شامپو بدن رو عروسکش خالی میکنه، به خدا عقلشون نمیکشه، هرچقدر شما بگی کارش اشتباهه. عزیزم به خدا خدا بهت جواهر داده، حالا این جواهر یه ضرر مالی زده، ارزش داره دعواش کنی، ارزش داره ناراحت شی، به خدا می خوان تجربه نظافت رو بکنند، دختر من هر روز می خواد با شیشه پاک کن و چند منظوره مبلهای ورق طلای من رو پاک کنه ، چندبار واقعن ناراحت شدم اما کلی عذاب وجدان گرفتم. برو بوسش کن، و از خدا بخواه بهش سلامتی بده خرج دوا و درمان نکنی

اگه بچه بود دو سه سالش بود میگفتم عقل نداره آخه بچه کلاس اول ،،،،،،چرا باید اینکارو کنه !!! ...

دقیقا پسر منم مخصو۲ا تو سن ۷سالگی یه شامپو را خالی میکرد  رصورتیکه دخترم کوچکتره اصلا این کار نمیکنه 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

میفهمم خیلی آدم عصبی میشه. هم سر شامپو هم خرابکاری بچه. ولی هفت سالم اونقدری که شما فکر می‌کنی بزرگ نیست. چیزای عجیبی تو ذهن بچه ها میگذره. کنجکاوی خلاقیت ابتکاری که به خرج میدن مثلا و گند میزنن. شاید عحیب باشه برات ولی یه روز دلتنگ همین کاراش میشی. الان عصبی هستی. بهش توضیح بده و حتما تذکر بده. ولی خوب بیشتر بچه ها همینن. خیلی نگران نباش که رفتاراش غیر طبیعه یا هرچی

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

من بچه که بودم مامانم مایغ ظرفشویی رو از دستم قایم میکرد که باهاش ظرف نشورم چون خیلی دوست داشتم و لباسمو خیس میکردم مامانم نمیذاشت.من یه روز دیدم توی سینک پر ظرفه بعد با خمیر دندون اومدم تمیز کردم....چون دوست داشتم مامانم ظرفای تمیزو ببینه خوشحال شه بماند که مامانم عصبانی شد.اما میخوام بگم ما بزرگا نمیدونیم توی ذهن بچه ها چی میگذره....بعضیا تخیلشون یاریشون میکنه بعضیاهم فقط میخوان کمک کنن🥺

ازش با خوشرویی بپرس و سرش داد نزن.

اون بچه خبری از گرونی ها نداره و توی رویای خودش سیر میکنه سعی نکن زود وارد دنیای آدم بزرگها کنیش....

بهش بگو که اینجوری خیلی خوشحال میشی که منظم و اصرافگر نباشه....براش آیه های قرآن یا حدیثای امامارو بخون که میگه خدا اصرافگرا رو دوست نداره...براش جایزه بخر🥺⚘

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
یه حرفایی میزنیا خدایی تو غار مگه بزرگ شده ؟؟؟ مگه اولین باره حموم می‌ره ،یا مگه دوسالشه ،،،که ...

شما مادری باید فکر همه جا باشی دیگه باید جایی بذاری دستش نرسه بعدم فدا سرش شوهرتم اگه واسه چنین چیزی دعوا راه‌نیندازه مشکل از خودشه

2706