2737
2734

خدایا چیکار کنم از دست این بچه نفهم ،،،،،،،هردفع باعث بحث بین من و همسرم میشه 

کلاس اوله،،،هفت سالشه 

صبح رفته بود دستشویی به بهانه اینکه دستشویی بشوره دیدم کلللللل مایع دستشویی رو ریخته کف زمین ،،،،،

امروز هم آب حمام رو باز کردم گفتم برو حموم بازی کن تا من میام ،،،،،گفتم بخار حموم خوبه برای سینوزیتش ،،،،،

رفتم دیدم شامپو رو کلا آب کرده توش ،،،،،از این شامپو بزرگه اوه 

الان من نمی‌دونم چی جواب همسرم رو بدم !!!بگم چی شد شامپو بزرگ!!!!

!!دو روز پیش رفت مایع دستشویی و شامپو گرفت،،،، 

چیزی نشده که!

فدای سرش

خب بچه ست نمی‌فهمه خودت داری میگی بچه

الآنم چیزی نشده به شوهرت قضیه رو بگو بهش بگو یکی دیگه بخره شامپو دیگه چیز گرون قیمت که نیست

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شیطون بلایی هست خنده ام گرفت از دستش

خودت یه شامپو بخر بذار توی حموم نگو به شوهرت گناه داره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731

اگه بچه بود دو سه سالش بود میگفتم عقل نداره

آخه بچه کلاس اول ،،،،،،چرا باید اینکارو کنه !!!

خدایا منو بکش راحتم کن از دست این بچه !!!!

گفتم برم حموم یه کم حالم بیاد سرجاش،،،،ا

پسر منم شش سالشه یه بار رفته بود داخل شامپو رو آب بسته بود میگف گفتم زیاد شه بابا هی نره بخره🥴

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2738
خب یادش بده بچه ازکجابایدبفهمه وقتی یادش ندادی

یه حرفایی میزنیا خدایی

تو غار مگه بزرگ شده ؟؟؟

مگه اولین باره حموم می‌ره ،یا مگه دوسالشه،،،که برم یادش بگم این شامپو هست و تو نباید خالیش کنی روی زمین !!!!

خیررسرم امروز گفتم بره تو حموم بازی کنه با توپ هاش،،،،،ندونستم دست میزنه به شامپو و آب می‌کنه توش !!!

هیچقت دست نمیزد،،،،

اصلا باورم نمیشد بخواد اینکاذو کنه 

نه عزیزم منم یکی ازاین اعجوبه هادارم اصلا هرچیم بگی فایده نداره ،آخرکارخودشونومیکنن

بچه های این دوره زمونن دیگ

ولی باید وقتی کارشونوتکرارکردن تنبیه شن(بدنی نه ها)

سفر چرا؟بمان وپس بگیر/ ز جورشان نفس بگیر 🤍
یه حرفایی میزنیا خدایی تو غار مگه بزرگ شده ؟؟؟ مگه اولین باره حموم می‌ره ،یا مگه دوسالشه ،،،که ...

خب ازش نپرسیدی چرا اینکاروکردی؟

بیش فعال نیست؟یامثلا نیتش کمک کردن به تونیست؟

سفر چرا؟بمان وپس بگیر/ ز جورشان نفس بگیر 🤍
اگه بچه بود دو سه سالش بود میگفتم عقل نداره آخه بچه کلاس اول ،،،،،،چرا باید اینکارو کنه !!! ...

اتفاقا سن هفت هشت سالگی بدتر از سن سه سالگی چون این سن کنجکاوی همه کار میکنن دنبال علت هستن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
یه حرفایی میزنیا خدایی تو غار مگه بزرگ شده ؟؟؟ مگه اولین باره حموم می‌ره ،یا مگه دوسالشه ،،،که ...

شیطونیش گل کرده

ببخشید ولی خندم گرفت به کارش

بچست دیگه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706