2733
2739
عنوان

شیاف ماریانا

252 بازدید | 25 پست

سلام  

کسی هست شیاف ماریانا  مصرف کرده یا مصرف کنه؟  چ فواید و عوارضی براتون داشته؟ آیا راضی بودید؟ با توجه ب این ک باعث دفع از رحم میشه  باعث نازک تر شدن دیواره رحم نمیشه؟ 

ممنون از پاسخگویی شما.

من خودم را دوست دارم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تاحالا استفاده نكردم . دوستم استفاده ميكنه وميگه خیلی خوب بوده هم برای تنگیش وهم برای عفونتش. یه ساع ...

همیشه برام سواله چجوری ی ساعت قبل رابطه 🤔 ینی از قبل اطلاع میدن بهم بعد میرن عملیات ؟😆 اخه از ما یهوییه موفق نمیشم استفاده کنم ببینم چطوره

شما رفتار من را دوست ندارید؟پس خوبه.رفتار من هم شما را دوست ندارد😐😁✌من فقط یک واکنش آلرژیک به جهان دارم ...🙄
همیشه برام سواله چجوری ی ساعت قبل رابطه 🤔 ینی از قبل اطلاع میدن بهم بعد میرن عملیات ؟😆 اخه از ما ی ...

اهاا. خب ببین مثلا شب پنج شنبه.. یا مثلا دوستم شوهرش یه هفته درمیون سرکاره . هفته ای ک خونس اولین شبشو میدونه رابطه دارن

دیگ تو بزار شد شد نشد هم دوروز بعدش دوباره امتحان کن. یا  تحریک کن شوهرتو

..
2740
اهاا. خب ببین مثلا شب پنج شنبه.. یا مثلا دوستم شوهرش یه هفته درمیون سرکاره . هفته ای ک خونس اولین شب ...

عجب 😄😅😅😅  پس میدونه خودش 😅 میترسم ازین چیزا مریض نشم ی وخ.مشکل خاصی ام ندارم فقط اینکه دیگران خیلی تعریف میکنن میخام ببینم چی هست

شما رفتار من را دوست ندارید؟پس خوبه.رفتار من هم شما را دوست ندارد😐😁✌من فقط یک واکنش آلرژیک به جهان دارم ...🙄
منم حتی مامانم تعریف کرده😐 یبار میخوام امتحان کنم

اخه خجالت میکشم بخرم. مگر اینکه آنلاین سفارش بدم

ببخشید  من بعد استفاده دفع غیر معمول دارم نمیدونم چیه   دیواره رحم یا کیست

خو ازین چیزا میترسم 😞

اخه خجالت میکشم بخرم. مگر اینکه آنلاین سفارش بدم

من اگه خواستم میدم مامانم بخره🤣 خجالت نکش بروعطاریا دارن. به شوهرت بگو عفونت داری این قرصو باید بخوری . نگو شیافه .بگیره برات .ولی دیگه نگو واسه تنگیه اینا

..
2706