2733
2734
عنوان

شیاف ماریانا

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

من تاپیک شما رو در چهار سال پیش که کک زده بود خونتون خوندم.. میخواستم بپرسم چطور کک ها رو نابود کردید؟ چون نوشته بودید بعد ربختن سم دوباره برگشته بودن

من هم به یه گربه خیابانی ک در زیر راه پله خونمون  بچه اورده بود غذا میدادم و کک وارد منزل ما شد و حتی ززر پاهامو نیش زد... میخواستم بپرسم که با اسپری حشره کش میشه دفعشون کرد؟  ممنون میشم راهنمایی کنی

2728
سلام عزیزم من تاپیک شما رو در چهار سال پیش که کک زده بود خونتون خوندم.. میخواستم بپرسم چطور کک ها ر ...

سلام  چندین بار خونه رو ترک کردیم      شوهرم کل رخت خواب ها و پتوها و  لباس ها   حتی روی فرش ها  رو اسپری حشره کش زد   بله رفع شدند....چند بار این کار تکرار کرد     رفع شدند...پتو ها و لباس های بچه رو هم مرتب میبردیم پشت بوم  تو افتاب پهن میکردیم..و زود زود دوش میگرفتیم .

من خودم را دوست دارم     
من ۴ماه پیش استفاده کردم تاالان سوزش ادراردارم اوایل ک جیغ میزدم ازدرد 

مگر شیاف ماریا باعث عفونت و سوزش ادار میشه؟؟ 

من درد مثل درد دفع کیست میگرفتم.

من خودم را دوست دارم     
2738
عزیژم خونه رو چه مدت ترک میکردین  ؟ چند روز؟

ب نظرم یک تا دو هفته خونه نبودیم    قبل اومدن هم یک روز پنجره ها رو باز گذاشتیم....فکر میکنم سم کامن هم زدیم ...

من خودم را دوست دارم