2733
2739
عنوان

بچه ها پسرا فقطططططط برا اون کارا میان سمت دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 72 پست

امروز از کنار یه اکیپ پسر رد شدم یکیشون تازه کات کرده بود می‌گفت من اصلا تا وقتی باهاش بودم فکر اینکه باهاش این کار و کنم نبودم😐

مغزم،مغزم درد می‌کند از حرف زدن،چقدر حرف زده ام ،چقدر در ذهنم حرف زده‌ام!  کتاب سلوک محمد دولت آبادی
بله وقتی میگیم میگین نه ولی وقتی سرتون بیاد میفهمین بعضیا میگن همه که مثل هم نیستن ولی باید بگم در ک ...

هول بودن نیست 

خوب طبیغیه دیگه. مگر اینکه عیب و نقص جسمی داشته باشن

اگه کسی با این موردها مشکل داره نباید دوست بشه کلا. 

نه اینکه به اشتباه بهشون گفته بشه، پسرها بدن، اگه خوب بودن اون بخش و نمیخواستن. این یه تصور غیر واقعی تو جنس مونث ایجاد میکنه. 

هزار تا کاربری داشتم سر چرت و پرت ترکیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اگه کفش خشگلم بپوشی و فک کنی پسره داره میگه:به چه کفشه قشنگی

درواقع پسره تو دلش داره غش و ضعف میکنه واسه پاهات.اصن کفشو نمیبینه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2728

کاااملا رد میکنم

نمونه بارزش کسی ک۵سال نهایت رابطه حضوریمون دیدن هم بود تازه اونم بعد چندسال اولین بار همو دیدیم

ولی واااقعااا دوستم داشت حتی یکی دوسالی ازهم بیخبر بودیم،تا پای ازدواج خانوادش بردنش ولی باز برگشت بازم سراغم اومد درصورتی ک من اوایل هیچ دوسش نداشتم

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
مگ گفتم میتونن ؟ 

خب منم همینو میگم عزیزم الکی خودتو سرزنش نکن بعضیا هستن طرفم دوس دارن ولی خب خواهان ... هستن 

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2740
حالا چرا فکر میکنی چیز بدی میخوان؟؟؟؟!!!  اینم یه بخش از، رابطه است، اگه با این چیزا اکی نیستی ...

والا

خب عزیزم نیاز جنسی و شهوت بخشی از زندگی ئه و حتی مز سه نیاز اساسی انسانه

وقتی بده که کل زندگیت رو این بچرخه

میگی دوس داشتن چی پس؟؟

خب تو کقتی به کسی علاقه مندی میتونی روحت ک سپس جسمت رو در اختیارش بذاری تا به لذت برسین 

جفتش کنار هم 

فکرکنم باادم حسابی تاحالا اشنانشدی

چرا والا اینا ک من دیدم  ادم حسابیاشون  بود 😐  حالا تا ادم حسابی رو چی بدونی  اگ پولدار و مشهور ک  بازیگرا رو برو بخون  ک جقدر ازار جنسی دادن  اگ مذهبی ک اونم خودم کلی دیدم .‌ نمیدونم اگ  تحصیل کرده و دکتر مکتر ک اونم دیدم  حالا ادم  حسابی ینی چی و کی ؟ 

..........
عزیزم  من از این زورم میاد ک دخترام مث  خودشون میبینن  . در صورتی ک کم پیش میاد اصلا& ...

اره این از نااگاهیه کلا جوون هاست ، دخترها بیشتر به لحاظ عاطفی جذب میشن، پسرها رو جذابیت فیزیکی دخترا جذب میکنه، ولی چون اگاهی ندارن هردو جنس فکر میکنن، اون طرف هم مثل اوناست  فکر و احساسش. 

در واقع میشه گفت جوون های ما چه دختر و چه پسر سواد عاطفی ندارن

بهتره قبل از، اینکه هردوطرف وارد رابطه بشن یکم کتاب بخونن و ذهنیت همو بشناسن

چون این دسته از اختلافات و کج فهمی ها تو زن و شوهرام دیده میشه 

هزار تا کاربری داشتم سر چرت و پرت ترکیدن
چرا فکر میکنین دوست داشتن و رابطه با هم در تضادن؟؟؟؟ اتفاقا با هم مکمل هستن 

حق

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...! 
تو اگه کفش خشگلم بپوشی و فک کنی پسره داره میگه:به چه کفشه قشنگی درواقع پسره تو دلش داره غش و ضعف می ...

😂😂😂جرر

مغزم،مغزم درد می‌کند از حرف زدن،چقدر حرف زده ام ،چقدر در ذهنم حرف زده‌ام!  کتاب سلوک محمد دولت آبادی
2706