2737
2739
عنوان

بچه ها پسرا فقطططططط برا اون کارا میان سمت دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 72 پست
خیلی واضحه چرا ناراحت شدم چون هم پسر دارم هم برادر بعدشم میگه همه پسرا و خاک تو سرشون خجالتم خوب چیز ...

اون الان ناراحته قشنگ و واضح معلومه...درک این موضوع اینقدر برات سخته؟!

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس ووس داشتن و اینا چی🥲

اونم پیش میاد عزیزم. شک نکن. 

هست هنوز عشق هست مرد و زن عاشق هم هستن. 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728
حالا چرا فکر میکنی چیز بدی میخوان؟؟؟؟!!!  اینم یه بخش از، رابطه است، اگه با این چیزا اکی نیستی ...

عزیزم  من از این زورم میاد ک دخترام مث  خودشون میبینن  . در صورتی ک کم پیش میاد اصلا  پسریو ب این دید  ببینم 🤢

..........

پسرا هدفشون از ازدواجم اون کاراس،اون که دیگه دوستیه😆😆

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بلایی سرم نیومده😑

میدونم درکل گفتم

درسته بازی خوبه ولی نه با قلب کسی من تو رو آرزو کردم خدا دادت به اون یکی همه میگن تو با عشقت بی رحمی ....                                                                                                                                         در آرزو مرگ انتظار عزرائیل را میکشم ............
2740

تکذیب میکنم 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...! 
عزیزم  من از این زورم میاد ک دخترام مث  خودشون میبینن  . در صورتی ک کم پیش میاد اصلا& ...

یه روز اونی که تو رو فقط واسه خودت بخواد نه واسه اندامت بهت احترام بزاره و ارزشت رو بفهمه سر راهت قرار میگیره اون موقع معنای عشق و دوست داشتن رو میفهمی 

امیدوارم به وقتش بهترین ها رو در کنار عشقت تجربه کنی

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...