2733
2739
عنوان

بچه ها پسرا فقطططططط برا اون کارا میان سمت دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 72 پست

قصدشو دارن خو نخوای ک کاری نمیتونن کنن

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاک تو سر پسرا؟؟؟احیانا خودت پدر و برادر نداری که اینجوری میگی واقعا متاسفم واست

خب عزیزم موارد استثنا هم داریم 

شما چرا ناراحت شدی؟

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

متاسفانه یه درصد بالایی بله

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
2740
اره حتی یه بار یه پسره گفت  ۹۰ درصد پسرا تو دیدار اول به صندوق عقب  دخترا توجه میکنن😑

و بالاتنه

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
خب عزیزم موارد استثنا هم داریم  شما چرا ناراحت شدی؟

خیلی واضحه چرا ناراحت شدم چون هم پسر دارم هم برادر بعدشم میگه همه پسرا و خاک تو سرشون خجالتم خوب چیزیه والا

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

بله وقتی میگیم میگین نه ولی وقتی سرتون بیاد میفهمین بعضیا میگن همه که مثل هم نیستن ولی باید بگم در کمال تعجب چرا هستن جنس مرد همینه کلا جنسش هوله حالا هی بگو همه عین هم نبستن  اتفاقا باهم مو نمیزنن

درسته بازی خوبه ولی نه با قلب کسی من تو رو آرزو کردم خدا دادت به اون یکی همه میگن تو با عشقت بی رحمی ....                                                                                                                                         در آرزو مرگ انتظار عزرائیل را میکشم ............
چرا ابنحوریه   ها😭 چرا

حالا چرا فکر میکنی چیز بدی میخوان؟؟؟؟!!! 

اینم یه بخش از، رابطه است، اگه با این چیزا اکی نیستی 

نباید اصلا بری سمت پسری و صبر کن تا ازدواج کنی

هزار تا کاربری داشتم سر چرت و پرت ترکیدن