2737
2739

همشون یه معضلن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول تل بعد اینستا بعد اینجا 

اینجا یک زمانی خیلی خوب بود حتی نصفه شب توش بودم امروز هم چون وقت آزاد زیاد داشتم توی سایت بودم ولی مثل سابق نیست یک عادته برام و یک عهد که دارم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
چرا ؟!  من هر دوستی هم اینجا داشتم شمارمو دادم بیاد تو واتساپ و تل و ... 😂😂😂

قبلا وات خیلی دوس داشتم الان حوصلشوندارم کلا حوصله اشناهاروندارم😁حتی وضعیتاروهم زیاد نگاه نمیکنم..

اینجا روبیشتر دوس دارم فک کنم معتاداینجاشدمه😃

@zzahraa7575    

عزیزم نمیدونم منو یادت میاد یانه. عمدا تواین تاپیک تگت کردم ک یادت بیادکیم استارتر این تاپیک من بودم

یبار تو تاپیکم دعواکردیم حرفا بدی زدم بهت  ازهمون موقع پشیمون شدم ولی چیزی نگفتم امروز تصمیم گرفتم ازت حلالیت بطلبم عزیزم خواهش میکنم حلالم کن منو ببخش واقعاپشیمونم ک حرفا بدزدم بهت🥹

اگه بخشیدیم یا لایکم کن یاریپلایم ک خیالم راحت شه.

2738
@zzahraa7575     عزیزم نمیدونم منو یادت میاد یانه. عمدا تواین تاپیک تگت کردم ک یادت بیاد ...

سلام گلم

من اصلا یادم نمیاد که بحث کردیم عزیزم خیالت راحت من چیزی تو دلم نیست اگه منم ب تو بی احترامی کردم منو ببخش