2733
2734
عنوان

نمیتونم دخترمو از شیر بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 36 پست

بالاخره چی آخر که باید از شیر بگیریش غذا بده میوه بده معده بچه پر بشه اول هم که از شیر گرفتی اونقدر سرگرمش کن یا بیرون ببر تا یاد شیر نیوفته یا تلخک از داروخانه بگیر بزن تا دیگه خودش بد ببره 

❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاخره چی آخر که باید از شیر بگیریش غذا بده میوه بده معده بچه پر بشه اول هم که از شیر گرفتی اونقدر ...

عزیزم مشکل دخترم نیست تا نیت میکنم که از شیر بگیرمش خودم حالم بد میشه گریه میکنم همش احساس میکنم دخترمو دیگه ندارم

خدایا دریا دریا شکرت
2728
ببین همه وقتی بچه رو از شیر می گیرن حس عذاب وجدان دارن. طبیعیه. یکم باید تحمل کنی دیگه فقط شل کن سف ...

متاسفانه دیروز تا ساعت پنج عصر بهش ندادم دوتایی هی گریه کردیم طاقت نیاوردم دادم

خدایا دریا دریا شکرت
2738
عزیزم مشکل دخترم نیست تا نیت میکنم که از شیر بگیرمش خودم حالم بد میشه گریه میکنم همش احساس میکنم دخت ...

الان شیر دیگه واسه بچه کفایت نمیکنه فقط جلوی اشتها شو میگیره ولی دیگه بدن بچه تو این سن به غذاها و میوه برای رشد نیاز داره 

❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد❤❤

یا گرسنه بوده یا حوصلش سر رفته بوده 

چون بعضی اوقات شیر خوردن به خاطراینه که حوصلش سررقته با احساس میکنه تو ولش کردی 

باهاش بازی کن خودت یه سری بازی های خلاقانه انجام بده 

بهش غذایی که دوست داررو بده 

شیر پاستوریزه بده

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
من از این ور بوم افتادم شما از اونور بوم...انقد بدم میاد وقتی یکی به بچش شیر میده...خودمم بچه دار شد ...

منم اینجوری بودم 

ولی تو شیردهی واقعا این حس همرام نبود 

بزرگ که شد یک سالونیم اینه واقعا بدم میومد از شیر گرفتمش 

اما وقتی نی نی بود با چشمای معصومش بهم نگاه میکرد لبخند میزد واقعا خوشم میومد

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
منم اینجوری بودم  ولی تو شیردهی واقعا این حس همرام نبود  ولی بزرگ که شد یک سال ...

خب همون دیه وقتی نوزاد واقعا نیاز بدنش واسه تغذیه باید استفاده کنه... ولی میبینی بچه دو رو رد کرده و بزرگ شده مامان پیش هم سینش رو میندازه بیرون جلو همه بعد بچه شروع می‌کنه با سینه های مامانش بازی می‌کنه واقعا حالم بد میشه اون موقع...

نکن این کار رو 

برای دو تا تون بده

اولا که یوای یواش کمش کن یهو قطع نکن

مثلا میتونستی امروز هم دوباره تا عصر ندی عصر که شد بدی

بعدش هم حتما باید از کسی کمک بگیری. دست تنها نمیشه

اصلا باید یکم ازش دور بشی. بری بیرون یا بدی باباش یا کسی ببرتش بیرون

2706