2737
2734
عنوان

نمیتونم دخترمو از شیر بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت دختر من ۲۲ ماهشه

عزیزم بزار کامل دو سالش بشه 

الان من بعد از سه تا بچه ، به این نتیجه رسیدم بیشتر بچه ها توی هر چیزی (حرف زدن ، راه رفتن ، از پوشک گرفتن ، از شیر گرفتن و ...) یک سن خاصی دارن که مادر برای به سرانجام رسوندن اون کار زحمت کمتری میفته روی دوشش   

پسر من به شدت وابسته به شیشه بود طوری که مادرم می‌گفت میخوای چطور از شیشه بگیری.  تولد دو سالگیش ۲۸ فروردین بود. دو هفته پیش دیدم اصلا یادی از شیشه نمیکنه.  بعدش از شیشه گرفتم. بدون کوچکترین اذیتی. 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
2728

همسایمون دقیقا مثل تو بود و حال توروداشت

هی به مامانم میگفت دخترم نمیره ؟؟؟؟؟

یا میومد خونمون گریه میکرد ک بذار شیر بدم بهش هیچی نخورده مادرش بمیره 

مامانم اورد شکلات داد دخترش خورد ۳ تا خورد انقد خوشحال شد گفت هیچی نخورده خوبه میخوره مامانم گفت ندی دیگه خودشو کشت شیر نده بد یاد میگیره باز با این حال هر روز زنگ میزد خونمون گریه میکرد 

عزیزم مشکل دخترم نیست تا نیت میکنم که از شیر بگیرمش خودم حالم بد میشه گریه میکنم همش احساس میکنم دخت ...

عزیزم خودتو کنترل کن 

این همه وابستگی واسه چی؟؟ فردا میخاد بره مدرسه ..دانشگاه...ازدواج ..برای چی پر پروازشو میگیری؟؟؟

اولش یه کم سخته یه روز تحمل کن راحت میشی 

شبا پیش خودت میخوابه؟؟؟