2737
2734
عنوان

میشه برا شفا من یه حمدو توحید بخونید لطفا ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دعا ها برای چیه.؟ من امروز سرکتاب باز کردم بهم اینا رو گفت.میشه کلن ازدواج نکنم؟

این برا اینکه ازش بری ابطال دعا بگیری قول نخور 

عزیزم  من یه دعا گفتم دعا 60یاسسین هر روز ده تا یاسین بخونی این جدا 

یه دعا هم گفتم ختم استغفرالله که لینگشم برات گذاشتم مه بخصوص  اون کامنت طولانی توش بخونی عمل کنی و از خرداد فک کنم ربیع العول شروع میشه تقویم نگاه کن الارم بذار که اون ذکر استغار اونموقع شروغع کنی این جدا هر کدوم جدا از همن میتونی انجام ندی امااا اینا خیلی خوبن ..حیف نکنی 

و دوتا دعا نوشتنی بهت دادم باز اونا جدا از همن ولی دوتاشم باید انجام بدی تو دوروز تموم میشه هر کدوم یه روز زمان میخواد یکیش سه ساعت و اون دستور کافرون هم پنج ساعت عکس برات فرستادم خودم نوشتمش اونا رو میگم تو اونا حتی یدونه کم زیاد نباید بکنی دقت کن مثلاا نوشته صدو یازده مرتبه حواست باید باشه صد ده مرتبه نگی یدونه کم بگی باطل میشه قبل دعا نوشتنتم باید اصراف عمار مکان بخونی از گوگل در بیار بخون 

یه دستور جدا هم دادم که اون جمع عدد ابجد تو اون کسی که دوسش داریه از اذون صبح مهلت داری بخونیش بهترین زمانش اونه میتونی تا هفت روز ادامش بدی 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
میشه یه توضیح کلی بدی کدوم دعا رو بنویسم .کدوم بخونم .اگر نخونم یکیشو مشکلی داره؟ذکر استغفرالله خالی ...

کامل باید بگی استغفرالله وربی و اتوب الیه 

2731
عزیزم همه اینا رو باید انجام بدیم میشه فقط یکیش رو انجام بدیم؟ مثلا ۱۱ تا یاسین رو نخونیم ؟

منظورت 60یاسین حمزه هستش که هر روز ده تا باید بخونی تو شیش روز تموم کنی ؟ اونا چون ختم ها مجربی هستن بهت گفتم تا گره زندگیت حل بشه 

این دعا ها برای چیه.؟ من امروز سرکتاب باز کردم بهم اینا رو گفت.میشه کلن ازدواج نکنم؟

راجب دعا ها نوشتنی هم سوال داشتی بپرس اون یدونه که بهت فرستاده ده تا سوره رو باید بنویسی سعی کن محلول زعفرون با گلاب درس کنی .بعد هر چی نوشتی رو روش بخونی لوله کن خشک بشه بعد لوله کن بذار جلو دهنت هر چی نوشتی روش بخون یک بار و بجز توحید و کافرون .توحید و کافرون باید 111مرتبه خونده بشه یه ذکر شمار بذار پیشت که درست بخونی 

2738
گلم سرکتاب واقعی ؟ یعنی واقعا طلسمم

الان یه چکاپ ماورایی بهت میدم 

✅چکاب عوارض ومشکلات ماورایی:

شاید خیلی وقتها وجود بعضی مشکلات روحی یا غیره که باعث سردرگمی انسان میشه ودلیل این سردرگمی ومشکلات برای  خیلی از افراد نامشخص باشه
با یک تست ساده میتوانید بفهمید که علت مشکلات و بستگی شما طبیعی هست یا غیرطبیعی:

روی یه لیوان آب این آیات وسوره ها رو میخونید

👈بسم الله الرحمن الرحیم  19مرتبه
سوره حمد 1بار
ایه الکرسی  11مرتبه(تا هو العلی العظیم)
اخلاص3بار
ناس3بار
فلق 3بار
روی آب بخونید و به آب بدمید و آب را میل کنید

👈 طعمش تلخ  بود
👈 آب یک شُوک کوچک عین جريان برق باطری به شما میدهد
👈 بوی آب وطعمش بد مزه بود
👈 شیرین
👈 شور  

✅چنانچه طعم آب تلخ بود علامت وجود مس جن است
✅چنانچه آب شوک داشت وجود سحر است
✅چنانچه آب بدمزه وبد بو بود وجود مس جن وسحر که با  نجاست انجام شده است
✅چنانچه آب شیرین بود وجود مس عاشق یاجن عاشق است
✅چنانچه طعم آب شور بود وجود چشم زخم است

جهت نتیجه دهی صحیح از آب تصفیه استفاده کنید ( یا از آب جوشیده که سرد شده)
مهاجر تنها
شب انجامش بده با لباس و بدن طاهر 

مرسی واقعا خیلی زحمت کشیدی

نماز هفت بانو و ذکر یا لطیف روزی 129بار بخون 

و بجز اینا سوره احزاب و ایه الکرسی تا هوالعی الضیم بنویس با زعفرون بذار کمد لباسات 

یه مدت زمان بذار همه اینارو انجام بده نماز جعفر طیار هم روزا جمعه بعد اذون صبح وقت داری بخونی خیلیییی مجربه پنج تا یا چهار ده تا نذر گن انجام بده نذر نمک هم انجام بده اینارو بنویس همرو به ترتیب انجام بده 

✍🏻دعای ازدواج سریع مجرب

شب جمعه دو رکعت نماز حاجت به درگاه خداوند جل جلاله بجای آورد و سپس سوره انشراح را 313 (سیصدو سیزده مرتبه به شماره مقاتلین جنگ بدر) قرائت کند. بعد از هر ده مرتبه که سوره انشراح را قرائت میکند این دعا را بخواند

اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الرجل الصالح الذی تحبه وترضاه. یا در صورتی که مرد است بگوید: اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الزوجة الصالحة التی تحبها وترضى عنها

ان شاء الله تعالی در جمعه سوم نتیجه حاصل خواهد شد

اینم یه دستور جدا دیگه 

برای رفع موانع از زندگی
بخصوص جهت رفع موانع ازدواج
هر شب بعد از نماز عشاء به یک لیوان آب
ابتدا ۷ مرتبه صلوات ابراهیمی خوانده و فوت کنید به آب
سپس یک مرتبه سوره احزاب خوانده به آب بدمید
و در پایان دوباره ۷ مرتبه صلوات ابراهیمی خوانده و آب بدمید
قران را روی لیوان قرار دهید و قبل از خواب آب را میل کنید
این دستور حداقل به مدت ۲۱ شب تکرار شود
التماس دعای خیر
گروه کتاب مکنون

اگر مزه ای نداشت چی

هیچی نداری البته بعد یه مدت دیگه اسامیت بگو بدم یه نفر برسی کنه برات یکی دو تومن میتونی هزینه کنی ؟ اگه نداری همینا که من بهت گفتم رو انجام بده اهان یادم رفت برا اینکه دچار عوارض ماورایی نشی همیشه غسل روز جمعه بگیر چاکرا هاتم تقویت میکنه 

2706