2737
2734
عنوان

میشه برا شفا من یه حمدو توحید بخونید لطفا ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 59 پست
چون نمیخام مادرم اینا بفهمن مجبورم تو چند روز بنویسم 

بفهمن بگوقرانه جادو جنبل نیس که سوره ها قران مینویسی بعد سعی کن به مادرت بگی تا کمکت کنه اروم ارومم یکم پول جمع کن از یه نفر یه دعا حصار بگیر تا اونموقع یه نفر پیدا میکنم صد تومن شصت تومنش فقط پول ارسال و زعفرون کاغذو...،من که همون صد تومنم ندارم برا من باعث شده شوهرم باهام بد شه من مریضم پول میاد دستم فقط خرج دوا درمونم میره 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
خودم حدس میزنم جن عاشق دارم .میدونی چند سال پیش شبا لمس میشدم از ترسم میرفتم کنار بابام میخوابیدم قر ...

دعا ها دیگه رو ولش فقط به مس جنت بچسب  سه روز سه بار پشت سرهم بقره گوش بده قبل خواب . تند خوانیش دان کن چهارنیم س طول میکشه بعد اون روزی یه بار گوش بده تا شصت روز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم حدس میزنم جن عاشق دارم .میدونی چند سال پیش شبا لمس میشدم از ترسم میرفتم کنار بابام میخوابیدم قر ...

اخجون پول مول نیاز نیس جور کنی گشتم یه حصار پیدا کردم ولی هنوز دستم نرسیده باید استادش اجازه بده دعا کن اجازه بده منم چون حصار نداشتم در به در دنبال حصار بودم حتی صد تومنم نداشتم چه برسه به دوسه تومن دعا کن جور بشه این حصار ببین رقیه شرعیه گوش بده هر روز یه بار و بقره رو اونجور که بهت گفتم گوش بده با هنسفری بذار خت؟نثی بشن کمی بعد دعا هارو انجام بده بعد فوری حصار رو تا انشالله مشکلت حل بشه تا وقتی مشکل ماورایی داری هیچ دعایی برا ازدواجت کنی اثر نمیکنه الکی وقت بهش نذار فقط حواست به مس جنت باشه بقره سه بار سه روز پشت سر هم رقیه شرعیه از سایت دایی ابراهیم دانلود کن گوش بده .بعد همه این حرز ها هم حرز امام جواد هم میخوام خودم بنویسم اونم مینویسی فقط منو دعا کن مریضی هام درمان شه با شوهرم مشکلاتم حل بشه دقیقا برا منم چون مس جن دارم دعا محبت برام تاثیر نداره 

عزیزم بهم امشب تو واتساپ پیامک بده یا تو خصوصی اسم خودت اسم مادرت بده بدم برات برسی کنن من قبلا به این با پول گفته بودم دیپم یهو گفت سه تومن اسفالت شدم و دیگه نتونستم ازش دعا بگیرم الان یه نفر بهم گفته من ازش یه دستور حصار و دفع صحر و مس گرفتم بدون پول فقط گفته به کسی نه مشخصات من میدونه با کاربری دیگه پیام بدم بهش بگم اجازه میدین اون دستور رو بگیرم ازشون چون به دوستم گفته به کسی نده قسم خورده .باید خودش اجازه بده مشخصات بده بدم برسی کنه همم یه دستور حصار بده راحت سیم  

2728

لمسش حس میکردی ؟ من بالا سرم چن باری جن دیدم 

وای بس همونه که نمیذاره ازدواج کنی دیکه حتما پیکیر باش باهات کبود میشه ؟؟؟؟بیا واتساپ شمارم دادم قبل ...

اره خودبه خود کبود میشم رفتم دکتر گفت بخاطر کمبود پتاسیم .شمارت ندارم

2738
مس جن یعنی چی؟

مس جن یعنی همون که دست زدنش احساس کردی چطور بود این برام جالبه بگو بیشتر بهم ..الیته من خودم دیدم جن بالا سرما

مس جن یعنی همون که دست زدنش احساس کردی چطور بود این برام جالبه بگو بیشتر بهم ..الیته من خودم دیدم جن ...

مثل دست کشیدن انسان ولی دستشون شدیدا نرم و یخ .رو ب ا س ن .سینه .شکمم دست میکشید منم فقط قران میزاشتم بالای سرم هیچ تاثیری هم نداشت .وقتی خونمون عوض  بعدش دیگه چندبار پیشتر این اتفاق برام نیفتاد ولی کبودی پام رو دارم 

مثل دست کشیدن انسان ولی دستشون شدیدا نرم و یخ .رو ب ا س ن .سینه .شکمم دست میکشید منم فقط قران میزاشت ...

عزیزم اسم فامیلیت بگو حتما برسی بشی راستی چن سالته اینهمه مدت چرا پی گیر نشدی دعا کن اون حصاره جور شه نه تو پول دعا داری نه من دعا کن از ته دلت خدا راضیش کنه