2737
2739
عنوان

🌟راه نجات 🌟

| مشاهده متن کامل بحث + 8931 بازدید | 932 پست
خیلی ممنونم مهربون🌹 من هم به نیت حاجت روایی شما صلوات و سوره حمد هدیه میکنم به آقا امام زمان عج 🌺 ...

خداخیرتون بده عزیزم اجرتون با اقا🌹

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
چه قدرعالی کیف کردم ...به خداقسم میخوندم موهای تنم سیخ شد خوشبحالت قشنگ امام زمان شمارودوست داره.... ...

سلامت باشی عزیز دلم 

خیلی خوشحال شدم که اینو گفتی 

همینکه ذره ای دلتون لرزیده باشه واسه اقا برای من کافیه

ممنون ان شاالله امام زمان نگهدارت باشه 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم سعی میکنم...آخه یه اشکال کوچولودارم بایدرفع بشه

چشمتون پر نور خواهر جان ❤️

ان شاءالله

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

💠 مولای‌ غریبم

من دلم روشن است

روزى تو از راه مى‌رسى

و كوچه بوى عطر تو را مى‌گيرد

ديوارها گل مى‌دهند

پنجره‌ها عاشق مى‌شوند

و دنیا خوشبخت...

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

پست#  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

دلم گرفته خدایا در انتظار فرج

دو دیده ام شده دریا در انتظار فرج

هنوز می رسد از کوچه های شهر حجاز

صدای گریه ی زهرا در انتظار فرج

هنوز در همه عالم میان دشمن و دوست

علی ست بی کس و تنها در انتظار فرج

هنوز می رسد از چاه های کوفه به گوش

صدای ناله ی مولا در انتظار فرج

هنوز ناله کشد از جگر امام حسن

گشوده دست دعا را در انتظار فرج

هنوز پرچم سرخ حسین منتظر است

گشوده چشم به صحرا در انتظار فرج

هنوز می رسد آوای دلربای حسین

ز نوک نیزه اعدا در انتظار فرج

هنوز تشنه لبان اشکشان بود جاری

کنار کشته سقا در انتظار فرج

هنوز خون شهیدان کربلا جاری است

ز چشم زینب کبرا در انتظار فرج

هنوز ناله "میثم" رسد به گوش که هست

چو چشم فاطمه، دنیا در انتظار فرج...

استاد حاج غلامرضا سازگار(میثم)

بی_قراری#  

اللهم# عجل لولیک الفرج 💙

✅هر روز سعی کنید یک کاری برای امام زمان عج انجام دهید که شب وقتی می خواهید بخوابید بگویی مولای من من این کار را برای شما کردم ولو شده یک صلوات بفرستی.

#‍ اللهم عجل لولیک الفرج 💙

🌸

تو مثل بهاری فرا میرسی به داد دل تنگ ما میرسی یکی از همین روزها میرسی به دلداری خیل دلداده ها...

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

2740
نه این حرفا چیه شما از من بهتری قطعاً ....به یادت بودم عزیزم 🌹دست ریحانه جان درد نکنه🌷 به به الح ...

خواهش میکنم گلم🌺🥰

ترک غیبت به نیت خوشنودی آقا امام زمان عج 🌺

✍⭕️بربادرفتن اعمال باغیبت کردن

✍ رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) :

🍂 روز قيامت فردى را مےآورند و او را در پيشگاه خدا نگه مى دارند و كارنامه اش را به او مى دهند، اما حسنات خود را در آن نمى بيند. عرض مى كند: الهى! اين كارنامه من نيست! زيرا من در آن طاعات خود را نمى بينم! به او گفته مى شود: پروردگار تو نه خطا مى كند و نه فراموش. عمل تو به سبب غيبت كردن از مردم بر باد رفت.

🌱 سپس مرد ديگرى را مى آورند و كارنامه اش را به او مى دهند. در آن طاعت بسيارى را مشاهده مى كند.

🌷 عرض مى كند : الهى! اين كارنامه من نيست! زيرا من اين طاعات را بجا نياورده ام! گفته مى شود : فلانى از تو غيبت كرد و من حسنات او را به تو دادم.

📖 جامع الأخبار ص۱۴۷

اللهم عجل لولیک الفرج 💙

خواهش میکنم گلم🌺🥰

😘😘🌹🌹

💭بچه‌ها❗️

مراقب چشماتون باشید.☝️

بچه‌ها❗️

🍃•| خیلی وقتا حواسمون به چشمامون نیست، خودمون خودمون رو چشم میزنیم!

یا چشمامون چیزایی رو می‌بینه که نباید ببینه.😞

بچه‌ها❗️

هنوز چشاتون خوشگل ندیده که دختره خودشو درست میکنه دلتون میره🙂☝️

☘|• چقدر چشمتو از نامحرم نگه می‌داری؟!

بگو نگاهش نمی‌کنم تا جیگر امام زمان عج خنک بشه،تا امام زمانمو ببینم✨

امام_زمان_عج...🌼#   

#حاج_حسین_یکتا

@emamzamanihaa_313

وقتی‌میگویم:مَن‌لئ‌غَیرُڪ‌..

یَعن‌بُـریده‌ام‌ازاین‌دُنیـای‌بـی‌ارزش

از‌این‌دُنیا‌ی‌بـی‌ امام زمان عج ..!❤️‍🩹

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 🌹

| @avayezohor | آواےظُهور‌

2706