2733
2734
عنوان

هروقت مادرشوهرم رو میبینم تا صبح خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعییییی بچه ها میشه منم راهنمایی کنید مادرشوهرم بین منو جاریم خیلی فرق میذاره من واقعا حساسم سر این ...

برا منم همینه مجلسی جمعی جایی بریم اونو کنارش نگه میداره جوری میشه که تو اون جمع من تنها میشینم و غریب

2731

اسی بنظرم یا فراموش کن 

یا اگه نمیتونی ی عمری ب بیخیالی بزنی و حتما باید جواب بدی و جواب تو گلوت مونده ی کاری کن 

ببین منم دقیقا اوایل عقدم چون ساده دل بودم اون ی مشت چیزی بارم میکرد من بعضیاشو نمی فهمیدم بعدا می اومدم خونه می فهمیدم فلان حرفو منظورش این بوده اون یکی حرفو اون بوده 😂😂 خیلی وقتا گریه میکردم آه میکشیدم ک چرا من بیگناهو انقد اذیت میکنه  

بعدا دیدم نمیتونم ک بیخیال بشم رفتم مطالعه کردم طرز برخورد باهاش رو یادگرفتم الان لال شده یعنی اگرم تیکه بندازه در حد یکی یا دوتا ک اونم من جوابشو میدم یا شوهرم جواب میده بعدا فهمیده هرچی بگه من جواب میدم برای همین ساکت شده 

اون رورا فک میکرد قراره تااخر لال باشم  

ببین اینم بهت بگما انقد عقده ای بود بیخودی هی پشتشو به من میکرد سر سفره نمی اومد هی  بی احترامی میکرد منم ی مدتی عوس العمل نشون ندادم اما بعدش هزار بار پشتمو کردم و هی کارای خودشو باخودش کردم یعنی کارد میزدی خونش درنمی اومدا  انقد حرصش گرفته بود ک چرا مثل خودش با تودش برخورد کردم 😂😂👌 الان خیلی راضیم از خودم 

جاریمو با پسوند گل صدا میکنه منو فقط اسممو میگه.  این یه مورد خیلی رو مخمه

بنطرم ی تاپیک بزن ی کم از شخصیت جاریت و خودت بگو از کارای مادرشوهرتم بگو بیایم اونجا نظر بدیم 

شاید ی راهنماییت کردیم 

2738