2737
2734
عنوان

هروقت مادرشوهرم رو میبینم تا صبح خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 69 پست
امون نمیده ک فقط حرف میزنه  

درگیرش نباش هیچ چی اندازه سلامتی با ارزش نیست لحظه هاتو با فکر کردن بهش تلخ نکن

لازم نیست ب همه درخواستهاش گوش کنی ی بار ببرش مسافرت یا خرید تا شمشیرشو غلاف کنه 

فقط یادت باشه ب بعضی از درخواست هاش ک برات ممکنه جواب مثبت بده ب مرور دست از سرت برمیداره خودش خسته میشه

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حرفای کنایه ایشون میگم فقط سفر خواستنش  نیس چون از روز اول خواستگاریم با ما سفر میکنه

خب شوهرت نبره 

حتما لوس مامانه  

ببین وقتی با شما سفر میادحس میکنه وظیفه شماس حتما سر و ته زندگیشو مال شما بوده 

یکم با انصاف باشید

باور میکنی من وقتی میام خونمون کلا جاری و مادرش شورمو فراموش میکنم اصلا از یادم میرن

چند ساله ازدواج کردین؟ 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2728
پس اکثرشون عقده این

اره بابا ؛ ببين بچه بياد بدتر ميشن ؛ احساس مالكيت ميكنن بيا و ببين ؛ ميشن دايه مهربان تر از مادر ؛ يعني ي جوري اوايل ب من دستور ميداد و منو سوال حواب ميكرد سر بچه ك جرأت نميكردم جلوش ب بچم چيزي بدم بخوره ك مبادا بگه اينو نده ؛ الان ديگه كاري نداره اندازه قبل ولي خب جنگ اعصاب داشتم از خونشون ك ميومدم بيرون 

1سال

آفررررین

من چوب بی تجربگیمو خوردم 

با ذهنیت اینکه همه آدما صادق و مهربونن ازدواج کردم🤭

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2738
هعییییی بچه ها میشه منم راهنمایی کنید مادرشوهرم بین منو جاریم خیلی فرق میذاره من واقعا حساسم سر این ...

فقط می تونم بگم واسه سلامتیت ارزش قائل باش عزیزم