2733
2739
عنوان

هروقت مادرشوهرم رو میبینم تا صبح خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 69 پست

مادرشوهرم ي بار قشنگ برداشت بهم گفت چرا سر بچه بوي جيش ميده ؟ رو سرش جيش كرده ؟ 😐 هرطور با خودم حساب كردم نفهميدم چجوري آدم رو سر خودش جيش ميكنه ؟ حالا از همه چي بگذريم ك فقط ميخواست حرصشو خالي كنه ؛ گفتم واااااااا چجوري ؟ ديروزم حموم بوده ؛ گفت آها پس حتما رو بالشتش جيش كرده سرشو ك ميذاره روش بو گرفته ؛ ترجيح دادم ديگه جواب ندم 😕 واقعا اين حجم از حرصي ك از من داشت اون لحظه قابل وصف نبود و نفهميدم چرا اين حرفاي بي ربط و ميزد 🙄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش اون زمان یکی بود منو عاقل میکرد، قبل از اینکه خودمو نابود کنم😢

باو من خودم تو سن ۱۴ سالگی نامزدم کردم ولی یه اخلاق خوبی ک دارم اینه ک بیخیالم الان مادر شوهرم با جاریم خیلی لجه چون همش جوابشو میده با هم همش دعوا میکنن ولی من جوابشو نمیدم هیچ کلا حرفاشو فراموش میکنم جاریمم فک میکنه منو بیشتر دوست داره 

مادرشوهرم ي بار قشنگ برداشت بهم گفت چرا سر بچه بوي جيش ميده ؟ رو سرش جيش كرده ؟ 😐 هرطور با خودم حسا ...

عجب خریه

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
چون حالا گفته بریم سفر خدا قسمت نکنه کسی محتاج بشه آی خدا  برو بشین تازه عروس  یه جوری ...

نه حرفای کنایه ایشون میگم فقط سفر خواستنش  نیس چون از روز اول خواستگاریم با ما سفر میکنه

2738
مادرشوهرم ي بار قشنگ برداشت بهم گفت چرا سر بچه بوي جيش ميده ؟ رو سرش جيش كرده ؟ 😐 هرطور با خودم حسا ...

ببخشید ولی احتمالا میخواسته بگه چرا میشاشید تو سر بچه

ولی روش نشده کامل نگفته😅🤣🤣

میگفتی شاید شما شاشیدی تو دماغ خودت ک بیس چاری بو شاش حس میکنی

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
منم اهل جواب دادن نبودم هیچ وقت...  اونم حرفای نیش دار نمیزد  اما مثلا فرق بین جاری ها م ...

باور میکنی من وقتی میام خونمون کلا جاری و مادرش شورمو فراموش میکنم اصلا از یادم میرن

2706