2733
2734
عنوان

دوست دارم ازدواج کنم از خونمون برم

| مشاهده متن کامل بحث + 6368 بازدید | 264 پست
همچین با احترام حرف نزده ک با احترام جواب بگیره

بنده خدا کع چیزی نگف 

دل نشکنین زمین به شدت گردِ.

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طفلك استارتر حسودي نميكنه فقط خودشو دست كم ميگيره ازدواج هم ايشالا به وقتش يهو براش پيش مياد جوري ك ...

هیچ وقت بهش حسادت نکردم

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
2728
طفلك استارتر حسودي نميكنه فقط خودشو دست كم ميگيره ازدواج هم ايشالا به وقتش يهو براش پيش مياد جوري ك ...

انشالله که بهترین ها براش اتفاق بیفته 

من بخاطر‌خودش میگم..اینکه همش‌میگه از فلانی متنفرم و از فلانی‌متنفرم فقط باعث اذیت شدن خود آدم میشه 

هرچقدرم بقیه بد باشن ما اگه محبت کنیم مهربون باشیم اونا از‌خجالت هم که شده با ما خوب میشن..

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
خودمو جات میزارم درک میکنم شرایطت سخته من ۲۰ سالمه ولی امیدی به ازدواج ندارم احساس میکنم برای همیشه ...

واییییی ول کنین توروخدا 

من خواهرم ۲۲ سالشه همیشه بهش میگم اگه میخوای زود ازدواج کنی خیلیییی زود از ۲۵ به فکر باش تازه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
اخه از زمداداشم و برادرم متنفرم هرروز خونه ی ماهستن بخدا خسته شدم الانم ک این نامزد بازیا شروع شد ...

اینکه برات کامنت گذاشته رو دیدی؟ دوست داشتی جاش بودی؟ اینو خدا فرستاده که شکر کنی اینجوری نیستی! یا همچین کسی دور و برت نیست. قدر خودت رو بدون.

اگه واقعا دوست داری ازدواج کنی دست از ناله و حسرت بردار. پاشو خودتو جمع و جور کن. به مواردی غیر از ازدواج سنتی هم فکر کن. اون کارهایی که خودت بهتر از من بلدی رو انجام بده. خیلیا اون بیرون دنبال زن خوبی مثل تو میگردن اما تو کنج خونه نشستی تو سایت میچرخی و بیشتر توی غار تنهایی فرو میری. پاشو عزیزم پاشو. چیزی که لایقش هستی رو به خودت بده.

با خرابات نشینان ز کرامات ملاف... هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد
خانم دکتری شوهر برا چیته...به نظرم شوهرم گیرت میاد هم تراز خودت باشه وگرنه شوهر زیاده

مناسفانه خواستگارام کم شدن

مشکل من مستقل شدنه اینکه دویت دارم تو.خونه خودم بشینم مقاله هامو بنویسم

ن اینکه تو این شلوغی و حس بد

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
2738
تو از کجا میدونی ک دوسش ندارم تو از رفتار اون چ میدونی وقتی میاد جلو چشم من شوهرشو بوس میکنه و ب م ...

من درکت میکنم عزیزم

جای خوبی رو واسه درد دل کردن انتخاب نکردی اینجا فقط توسط روشن فکران محترم قضاوت و متهم میشی

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
تو از کجا میدونی ک دوسش ندارم تو از رفتار اون چ میدونی وقتی میاد جلو چشم من شوهرشو بوس میکنه و ب م ...

عزیزم وقتی شوهرش میاد شما برید یه کار دیگه بکنین 

بعدم به مامانتون بگید تذکر بدن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
منم با خواهرام غریبم میشورنم  منم اصن باهاشون کاری ندارم  با دامادمونم خوب نیستم فقط با ما ...

مجردی یا متاهلی

من شرایطم یخته خیای

بزار پای بچگیش و بی عقلیش حرکاتشو 

نیای بگی اگه بچه بود که ازودواج نمیکرد..که متاسفانه آدم های زیادی هستن که هنوز عقلشون کامل نشده و مزدوج میشن..نمونش توی همین تاپیک بود که میگف دهه هفتادیا فلانن ما هر کی اومد اوکی میدیم..

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
مناسفانه خواستگارام کم شدن مشکل من مستقل شدنه اینکه دویت دارم تو.خونه خودم بشینم مقاله هامو بنویسم ...

شما الان سر کارم میری کی دکتر میشی الان دانشجویی

لافتی الاعلی لاسیف الاذولفقار
2706