2733
2734
عنوان

دوست دارم ازدواج کنم از خونمون برم

6368 بازدید | 264 پست

متنغرم از برادرم.وزنداداشم

از خواهرام دامادامون

چقدر پرو هستن

فقط میان میخورن ومیرن

زبونشون صدمتره در اخر خوبه اونا هستن

دارم خفه میشم

از نادیده گرفته شدن

امروز پاگشایی خواهرم بود

خودش متولد81شوهرش68

من متولد71ومجردم

دوساله خواستگارندارم

داماد ب چشم برادری خیلی عالیه

چرا خدا انقد بامن بیرحمی میکنه

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒

مجازی آشنا شو

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبلا هم تاپيك زده بودي درسته؟؟؟

شما مشكلت زماني حل ميشه كه دست از حسادت برداري

اگه همون استارتر باشي موقعيت اجتماعي و تحصيلات عالي داري

درعوض خواهرت نداره خب هركس يه چيزي داره همه ك كامل نيستن

زندگي شما هم قشنگه

زندگي اونم اونظوري قشنگه

دلم به حال خواهر بیچاره ات میسوزه نمیدونه چقد تو حسودی بی مورد میکنی و ازش بدت میاد 

آخه تو خواهر بزرگه ای تو باید محبتش کنی..محبتو یادش بدی 

اسی ببخشید اینطور‌گفتم ولی چندین بار دیدم تاپیک راجبش زدی ناراحتش شدم..

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
2738
قبلا هم تاپيك زده بودي درسته؟؟؟ شما مشكلت زماني حل ميشه كه دست از حسادت برداري اگه همون استارتر با ...

عیچ وقت ب خواهرم حسادت نکردم

هیچ وقت

عنوان تاپیک رو تو زمان زدم ک حال روحیم بد بود

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
عزیزم فکرکنم شماقبلا تاپیک زده بودین .خودتونم دانشجوی دکترابودین؟ 

بله

عیچ وقت ب خواهرم حسادت نکردم هیچ وقت عنوان تاپیک رو تو زمان زدم ک حال روحیم بد بود

عزيزدلم اخه شما خودتو دست كم ميگيري

بخدا هركي ازدواج كرده ارزو داره كاش ي دختر مجرد مستقل بود😐

واقعا دارم جدي ميگم

2706