2737
2739
عنوان

بی بی چکم هاله انداخته دارم از استرس میمیرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس غصه چی رو میخوری😄😄😄 حرص نخور من دو بچه دارم به اختلاف ۲ سال و ۸ ماه اینقدررررر خوبه🥰 ...

سختمه الان نمیتونم

حالم بده ولی عذاب وجدان گرفتم ک دارم ناشکری میکنم

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻
چرا جلوگیری طبیعی بود ی دختر ی پسر ۶ ساله و ۲/۵😢

حالا غصه خوردن هیچ دردی دوا نمیکنه

میدونم الان ناراحتی

قول بدم برم حرم برای ارامشت دعا کنم🥺

ان‌شالله بزرگ میشن و کلی همبازی میشن🥰

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
چرا جلوگیری طبیعی بود ی دختر ی پسر ۶ ساله و ۲/۵😢

غصه نخور عزیزمممم

البته طبیعیه یه چند روز غصه دار باشی و اشکتم دربیاد 

صبح هایی که دوستامون با دو، سه تا بچه، بی بی شون مثبت میشد و سه ساعت فقط داشتن گریه میکردن رو یادم نمیره   

چقدررررر ارومشون میکردیم چقدر ناراحت بودن که نمیخواستیم شوهرم عصبانیه مامان بابام منو میکشن خانواده شوهرم چیییی 

تمام غر های دیگران و منت گذاشتن ها و تیکه انداختن ها هم زود تموم شد و گذشت

خدا رو شکر همشون بعد از بدنیا اومدن بچه هاشون الان همش از خانواده هاشون میگن که چقدرم بچه رو دوستش دارن یه جورم درباره بچه اخریه حرف میزنن انگار ما نمیدونیم ناخواسته بچه اوردن  

آسمان همه ی ما آبی است .....  

آره بابا ممکنه خطا داشته باشه یکی دیگه هم استفاده کن.راستی عزیزم ما یک اپلیکیشن داریم به اسم لیوم مخصوص خانوما توش کلی اطلاعات مفید داره که به درد هر دختری میخوره دوست داشتی دانلود و ازش استفاده کن.

پارسال این موقع ها... دکتر گفت حامله بشی میمیری...

بی بی منم هاله انداخت!

دکتره رو دیگه بیخیال شدم رفتم یه بهترش، الان جیگرم کنارمه دارم شیرش میدم! سومین بچمه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

سلام عزیزم تبریک میگم بهتون

چندردز دیگه برو آزمایش خون بده تا مطمئن بشی بعدشم ناشکری نکن....بچههای خدا خواسته بسیارشیرین وبسیااااارررررر پر روزی هستند اینها رو تجربه کردم که میگم

خودم بچه چهارمم خیلی خداخواسته بود اصلا وقتی فهمیدم شوکه شدم ساعت۴صبح بی بی چک زدم وخیلی سریع مثبت شد تا ساعت۸صبح گریه کردم وقتی هم شوهرم فهمید خونه رو گذاشت رو سرش

ولی الان پسرم که دارم شیرش میدم شیرین ترین بچمونه از هرکاریش کلی ذوق میکنیم همین شوهرم الان هی بهش میگه عشقم...جیگرم کلی دوسش داره

از پر رزق بودنش که نگم تو دوران بارداریم هرچیزی که هوس میکردم بدون اینکه به زبون بیارم برام جور میشد شاید باورنکنید ولی حقیقت داره

روزی که دنیا اومد و اوردیمش خونه یه خونه بزرگ و خوب قولنامه کردیم

الان که یکسالشه از رزق این بچه ما لنگ نموندیم وهی شوهرم بهش میگه پر رزق بابا وکلی حرف قشنگ

2706