2733
2734
عنوان

اخلاق بد شوهرتون چیه

154 بازدید | 9 پست

با شوهر بد اخلاق چطور زندگی میکنید 

فقط اونایی که شوهر بداخلاق دارمن و دارن تحملش میکنن بیان 

اونایی که شوهرشون خوبه ما بدبختا رو درک نمیکنن 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من خوش اخلاقه ولی بدیش اینه ک هرچی بهش بگی میگه باشه و برعکسشو انجام میده ک خیلی بدم میاد از این اخلاقش😕

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               
2740

مجبورم😔😔😔

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اخلاق بد شوهرم ک خیلی رو مخمه اینه هر وقت غسل گردنشه فوری نمیره دوش بگیره و دو سه روز نمازاش قضا میشه.. کلا هیچ کاری رو همون موقع انجام نمیده حتما باید یه عالمه حرص بهم بده بعد... هووف

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم