2733
2739

شوهرم خیلییی نسنجیده و نپخته حرف میزنه و رفتار میکنه هردفه با بی سیاستی و حرفای نپخته و تلخ یه دردسر جدید درست میکنه اونقدر قضیه حاد شده ک مجبورم به همه ی مسائل ریز و درشت نظارت کنم که گند نزنه مخصوصا سرمسائل مالی همش تو استرسم سرش کلاه نزارن دیگه از ترسم خیلی چیزا رو خودم دست گرفتم و رفع و رجوع میکنم 

زندگیم با استرس میگزره احساس میکنم بار همه چی رو دوشمه 

دوکلمه نمیتونه منطقی و پخته حرف بزنه یکی یزره باسیاست جلوش حرف بزنه زبونش قفل میکنه نمیتونه از خودش دفاع کنه 

هرچقدر قبل هرچیزی قضیه رو براش باز میکنم توضیح میدم بهش میگم سر مثلا فلان معامله چی باید بگه و چجوری رفتار کنه اون لحظه اوکیه پای قرارداد میرسه باز با حرفا و رفتاراش گند میزنه و کلی ضرر مالی میفته گردنمون و مجبور میشم بپرم وسط صحبت مردونه و با زبون گندشو جمع کنم

اینکه چقدر این بی سیاستیاش باعث شد زبون خانوادش روم دراز باشه و دخالت کنن به کنار...

توروخدا بیاین بگین امیدی هست؟

چیکار کنم این مرد یکم یادبگیره کجا باید چیکار کنه 

عقلم قد نمیده دیگه

تاحالا فقط بازبون خوش و جوری که به غرورش برنخوره توضیح دادم یا مسائلو مدیریت کردم ولی دیگه واقعا کم اوردم

بابای منم همینجوره اینجور آدما کلا بی سیاستن و درست نمیشن بابای منم با این بی سیاستیاش همیشه گند زده به زندگیم هرچقدرم یادش میدم چطور رفتار کنه اصلا انگار نه انگار گوش نمیده که نمیده

بابای منم همینجوره اینجور آدما کلا بی سیاستن و درست نمیشن بابای منم با این بی سیاستیاش همیشه گند زده ...

خیلی سخته دیگه عقلم به جایی قد نمیده تو مسائل جدی اصلا نمیشه خیالت از بابتش راحت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا ولی بازم بی سیاستیاش روداره

😔😔😔

بخدا کل زندگیم شده رو رفتار و حرف زدن این ادم غیر مستقیم کار کردن

به بهونه صحبت عادی هی سعی میکنم ذهنشو به چالش بکشم راه و چاه خیلی چیزا رو توضیح بدم و...

خیلیییی خیلییی کم تاثیر داره ناامید شدم دیگه

چقد این آدمای بی سیاست و ساده گناه دارن ومظلومن مادر من ودایی هامم همینجورین میدونم سخته واقعا بااینجورادما زندگی کردن خصوصا اونم تواین دوره زمونه یی که باید گرگ بود ولی بازم ۱۰۰ رحمت به اینا تا ادمای باسیاست و گرگ .....

لایک نکنید                      
😔😔😔 بخدا کل زندگیم شده رو رفتار و حرف زدن این ادم غیر مستقیم کار کردن به بهونه صحبت عادی هی سعی ...

دا صبرت بده هر شوخر یه عیبی داره. با خوبیهاش زندگی کن خودت راهنماییش کن. بابای منم همین بود و نکته مهگ این که مادرم بی توجه به این ویژگیش بچه زیاد اورده بود و اذیت شد . البته شوهر شما شاید در مورد بچه خوب رفتار کنه. بابای من کمی بیخیال بود و بچه دوست نبود زیاد

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بابای منم شهریوریه خیلی سیاست مداره که مشکل از جای دیگه هست ربطی به ماه تولد نداره 

عزیزم شوهر شما خیلی اعتماد به نفس پایینی داره و روش نمیشه توی جمع حرف بزنه و بخواد از خودش دفاع کنه مشکل ایشون فقط نداشتن اعتماد به نفسه

جوان زحادثه ای صد سال پیر میشود گاهی....
درکت میکنم اینجور آدما باید اونقد ضربه بخورن تا بزرگ بشن

تا اون موقع من پیر شدم از دستش

فقط شانس اوردم بابت چیزای مهم مشورت میکنه وگرنه زندگی رو پاک باخته بودیم تاحالا