2733
2739
عنوان

میخوام خونه رو ترک کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنوقت چرا ؟؟؟؟؟؟ مگه دخترمردم مسخره دست شماهاست که هی رنگ عوض می کنید  پس چرا یکی دیگه رو بدب ...

واقعا. بخاطر یه زن هرجایی منو و آیندمو نابود کرد

خدایا ما رو از بلاک در بیار لطفا ...
2731
آنوقت چرا ؟؟؟؟؟؟ مگه دخترمردم مسخره دست شماهاست که هی رنگ عوض می کنید  پس چرا یکی دیگه رو بدب ...

من ک یک رنگم رنگ عوض نمیکنم ت زندکیم بلد نیستم اما خب بقیه دووم باید بیارن صبر همسرداری و... عشق علاقه همه چی نی متاهل بودن اموزش میخواد درس داره و... الکی ک نی

من ک یک رنگم رنگ عوض نمیکنم ت زندکیم بلد نیستم اما خب بقیه دووم باید بیارن صبر همسرداری و... عشق علا ...

خب مردی که بلد نیست زن داری کنه ببخشید

غلط می‌کنه احساسات یه دخترو آینده یه دخترو به بازی میگیره

2740
خب مردی که بلد نیست زن داری کنه ببخشید غلط می‌کنه احساسات یه دخترو آینده یه دخترو به بازی میگیره

خب دیگ کرا اون دختر خودشو در اختیتر اون پسر میزاره چرا سر صحبت باز میکنه چرا نگاش میکنه و...

چرا خوب تلاش نمیکنی بفهمی دردش چیه ؟!چرا باید خیانت کنه؟!خوب تو همه جوره هواست بهش بود؟

تلاش کردم نشد.اصلا نمیذاره بهش نزدیک شم.کلا منو نمیبینه.یک کلمه حرف نمیزنا

چرا خوب تلاش نمیکنی بفهمی دردش چیه ؟!چرا باید خیانت کنه؟!خوب تو همه جوره هواست بهش بود؟

اره بابا.رفته با یه زن شوهردار.مشکلش اینه چرا خیانت کرد باهاش دعوا کردمو اذیتش کردم!انتظار داشت لال بمونم!

2706