2752
2734

من چن ساله جداشدم 

مادرم یکسال پیش فوت شد😢😢

الان زن بابام اومده خونه مادرم بااینکه اتاقم جداس 

اما دوسشون ندارم خستم از مکر وحیله هاشون 

اگه جداخونه بگیرم میدونم بابام و داداشام دعوا درست میکنن اما خستم 

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....

اگ از پسش برمیای خوبه جدا شو

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بدی هاش ب کنار خیلی سخته

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وا  این حرف ها چیه ؟ معلومه که نه  برو برای خودت زندگی کن  یه مدت دعوا میکنن بعد ...

برا ازدواجم مشکل پیش نمیاد مثلا بگن این زن بیوه تنها زندگی میکنه وفلان چون شهرمون کوچیکه

تصمیم با خودته 

لعنت به دولت که حمایت نمیکنه و لعنت به فرهنگ عقب افتاده که اگه یه زنی مستقل زندگی کنه هزار جور حرف پشتش در میارن

ولی اگه یه پسر تنها زندگی کنه میگن ماشاالله 

مرررردی شده برا خودش یه خونه رو داره میچرخونه تو این‌گرونی😏😏😒😒😒

مادرشوهرم ۲۴ ساله جدا شده و تنهاست شاغله درامد خوبی داره کسی کاری به کارش نداره

خب من قصد ازدواج مجدد دارم

2706