2737
2739
عنوان

میخوام خونه رو ترک کنم

504 بازدید | 39 پست

شوهرم تو دوستی خیلی خوب بود

الان درنظر همه یه جنتلمنه ولی خیانت کرده بهم

فحش میده بهم.ازم جدا میخوابه.وسایلو سمتم پرت میکنه.بهم حمله میکنه.کتک نمیزنه ولی معلومه دلش میخواد بزنه.اصلا کلا منو نمیبینه

مشاوره نمیاد.خودشیفته و مغروره

میخوام خونه رو ول کنم برم خونه بابام

ممکنه این ادم عوض شه؟البته من میدونم خودش نمیخواد عوض بشه.

یکی از دلایل پیشرفتش تو زندگی من بودم. الان دلم میسوزه  اونموقع ک بیکار بود من باهاش موندم حالا زندگی رو آماده بدم دست یکی دیگه.ولی دیگه خسته شدم از این زندگی

خدایا ما رو از بلاک در بیار لطفا ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی نمیشه خودت نری؟شوهرت رو از خونه بیرون کن خب داری میگی وقتی گرفتار بود کنارش بودم الان میخوای قید خونه رو بزنی؟😐

به نام خداوند رنگین کمان!:)🖤🌈🕊  بچه ها نخندینا!:)🖤🎤    بارون اومدو یادم داد!:)🖤🌧🕊 به مامان چیزی نگو!:)🖤🕊      بچه ها ناموسا کمک!:)🖤🖐🏻🕊                                              نه می بخشیم نه فراموش میکنیم🖐🏻🖤🕊                                   فاقد اعصاب!!!!!                                                            این کابری دست چند نفره! 
2731
یه مدت دور بشو ازش اگه طاقت جدایی نداشتی برگرد

میگن معمولا خونه رو ترک نکنین.اگ ترک کردین و برگردین طرف پررو تر میشه.نمیدونم چی کنم خسته شدم

اسی نمیشه خودت نری؟شوهرت رو از خونه بیرون کن خب داری میگی وقتی گرفتار بود کنارش بودم الان میخوای قید ...

اخه چجوری بیرونش کنم.چندبار بهش گفتم برو.میگه خونه خودمه.تو اینجا تو خونه ی منی.تو باید بری

2738