2737
2739
عنوان

لیزر بدن

289 بازدید | 21 پست

بچه ها دستگاه کندلا فول بادی تقریبا چقدر طول میکشه؟!من ی جا قراره برم‌گفت نیم ساعت کل بدن ...هزینشم خیلی کم گفت میترسم برم فیک باشه اما کلینیکه تخصصیه 

منم نیم ساعت طول کشید

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
کندلا نبود دستگاهم الکساندرایت بود

میتونم ی سوال ازت بپرسم؟

فول بادی بودی درسته؟

میگن موهایی ک نازک و کمرنگ هستن رو جواب نمیده درسته؟

هزینه چقد شد؟

اینجا ۵۰۰ الکساندریت نانو.

دور چشمان تو گردم که ز من غمگینی.. :)🤍🦋

من میخاسم برم ولی کسی ک انجام میداد گف کندلا برا موی من ک زخیم نیست جواب نمیده 😭 نمیدونم با چ دستگاهی برم 

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤
من الكساندرايت دئوتو ميرم خيلي خوبه

میشه بگین موی بدنتون چطوریه ؟

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤
2706