2733
2739
عنوان

مشکل در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4282 بازدید | 99 پست
ماشین و موتور داره. حقوق تا 7 تومن. خونه فعلا هیچی. اما قراره یک مغازه بفروشن که اوضاع رو بهتر میکنه ...

خوبه دیگه خداروشکر  

حالا که داره مهریه ات رو بالای ۲۰ سکه عندالمطالبه اگر شد بذار

با وام ازدواج و وام مسکن هم شاید بتونید جای مناسبی بگیرید

یه طرح زمین تقریباً رایگان هم قرعه کشی میکردن از شروع دولت جدید برای کسانی که اصلا خانه و زمین ندارن؛

به خواستگارت بگو پیگیری کنه  

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا هم راست میگی بخدا اعصاب ادمو خراب کردن ازبس گرونی گرونی خب هم ادم پولش میره هم روانش 

من اعصاب ام خرد میشه این چند روز هر چی میام نی نی سایت...

مردم سرطان میگیرن با انرژی مثبت سرطان رو شکست میدن بعد اینجا به هر مسئله ای اینقدر انرژی منفی می‌فرستن!!!!!

و تاپیک خودکشی و ناامیدی و مرگ و افسردگی میزنن!!!!

تازه بحث مادیات میشه میگن مانتوی ۷۰۰ هزار تومانی می‌خریم!!!

من به شخصه تو عمرم با وجود داشتن دو تا بچه کوچولو تا به حال مانتو بالای ۲۰۰ و خرده نخریدم...

از اون طرف راجع به گرانی و برداشته شدن ارز ۴۲۰۰ و اینا هم اینقدر غر نمی‌زنم...

انگار پولدارا بیشتر مینالن!!!

عزیزم خیلیا الان گرفتار مشکلات مهمه ولی خب از نظر من زن مدیریت داشته باشه تا حدی اوکیه مثلا اسراف نک ...

درود بر شما  

من خودم همیشه سعی کردم با مدیریت مالی اوضاع مالی مون رو بهتر کنم؛

الانم با کمتر از ماهی ۵،۶ میلیون واقعا زندگی خودم و بچه هام از نظر خورد و خوراک و لباس وضع مناسبی داره...

2728
من اعصاب ام خرد میشه این چند روز هر چی میام نی نی سایت... مردم سرطان میگیرن با انرژی مثبت سرطان رو ...

واقعا هم گل برکلامت همونایی که اعصاب ادمو خورد میکنن موقع لباس و لوازم ارایشی و فلان میشه هرچی طرف بگه میپردازن خب حالاچهار روزه دولت پولو ریخته خب لامصبا یک ماه صبرکنید ببینیم تدابیرشون چیع اصلا کابینه دولت هنوز تصمیم نگرفتن اینا میان ادمو بهش استرس میدن والا درسته گرونیه ولی من رفتم پنج شنبه بازار اینقدر میوه و خوراکی بود ....طرفو تو سرش میزدی ماکارانی نمیخورد الان داره خودشا برا ماکارانی میکشه

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
درود بر شما     من خودم همیشه سعی کردم با مدیریت مالی اوضاع مالی مون رو بهتر کنم؛ الانم ...

واقعا واژه زن برازنده ی شماس👏👏 من اطراف چندتا بانو عین شما دیدم و واقعا الان اوضاعشون خیلی خوبه خداروشکر

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

میتونم اینو بگم که شرایط مالیم به اندازه اخلاق و اینا مهمه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
میتونم اینو بگم که شرایط مالیم به اندازه اخلاق و اینا مهمه

درسته....اما مگه میشه کسی رو پیدا کرد که همه چیز باهم داشته باشه؟ 

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕
2738
درسته....اما مگه میشه کسی رو پیدا کرد که همه چیز باهم داشته باشه؟ 

همه چیز که به طبع نمیشه 

ولی مشکلات مالی آدمو تو منگنه میزاره همه چی یادش میره 

یسری چیزا باید نسبی باشه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اگه حقوق ثابت داره ماشین داره قبول کن

ماشین و موتور داره حقوق هم داره.... خداروشکر. میگم فقط انقد اینجا شنیدم ترسیده شدم. که متاسفانه الانم انقد اومدن ب جای خوش صحبتی بد حرف زدن بیشتر پشیمون شدم 😂

همه چیز که به طبع نمیشه  ولی مشکلات مالی آدمو تو منگنه میزاره همه چی یادش میره  یسری چیز ...

درسته. 

من اومدم چیزایی که برام مهمه گذاشتم تو الویت، مثلا اخلاق، خانواده، طرز فکر، سالم بودن، کاری بودن، بحث مالی. خب تمامش اوکیه. فقط روی مادیات انقد اینجا نالیدن ترسیدم که نکنه بقیه راس میگن. ما فلج میشیم. در حالی که میرم تو خیابون همه مردم خوش و خرم در حال خریدن. نمیدونم پس کدومو باور کنم

خوبه دیگه خداروشکر     حالا که داره مهریه ات رو بالای ۲۰ سکه عندالمطالبه اگر شد بذار با ...

خیلی ممنونم.... اره اینجوری هم عالیه

درود بر شما     من خودم همیشه سعی کردم با مدیریت مالی اوضاع مالی مون رو بهتر کنم؛ الانم ...

این آقا که با من هستن اولا اصلا به جم کردن پول اعتقادی نداشتن. میگفتن بااین اوضاع مالی مگه با یک تومن دو تومن کاری میشع کرد؟ ولی خب من با برنامه ریزی و جم کردن 50 تومن 50 تومن تونستم کمکش کنم هم یه گوشی بخره هم سفر رفتیم هم یه کلاس آموزشی رفت و الانم 14 تومن جم کردیم با سه تا سکه. افکارش کاملا تغییر کرده و میگه الان میفهمم میشه کاری کرد.... ترس من از شنیدن این همه ناله تو نی نی سایته وگرنه میدونم که ساده ست.... 

درسته.  من اومدم چیزایی که برام مهمه گذاشتم تو الویت، مثلا اخلاق، خانواده، طرز فکر، سالم بودن، ...

هر کس صبرو تحمل و خواسته اش متفاوته عزیزم

هر کس صبرو تحمل و خواسته اش متفاوته عزیزم

اره کاملا حرف شما درسته. ما 5 تا خواهریم هرکدوم از لحاظ توقع کاملا متفاوتیم.منم چون توی خانواده شلوغی بودم و مادرم همیشه کم توقع بودن عادت به کم توقعی دارم. ن اینکه خودمو زجر بدم اما برام کفایت میکنه همون چیزهایی ک دارم و به زیاده روی عادت اصلا ندارم. تو زندگی خودمو اذیت نمیکنم برا هرچیزی. آسون میگیرم. 

2706