2737
2734
عنوان

مشکل در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4282 بازدید | 99 پست
ببین خداروشکر هرهفته بهم یه مبلغی میده. از 6 ماه گذشته تا الان 14 تومن جم کردیم. فقط ترس دارم

خب گلم شما الان یه دست کتک میخوای فقط😐🤞

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین پسر خوبی هست یا نه. پول جمع کن هست ساعی هست . اگر هست قبول کن اصلا به خودت ترس راه نده خدا میرسونه . دیدم که می گم . نمونه های زیادی دیدم که اول ازدواج هیچ چیزی نداشتند و فقط مرده کار می کرد رفتند جلو زندگی رو با هم ساختند در نهایت مرده و خانواده میلیاردر شدند. حالا میلیاردر نشدید در حد متوسط خدا برایتان میرسونه. من پدر بزرگم و شاگرد پدرم و چندین مورد دیگه از نزدیک دیدم اینطوری بودند

خب گلم شما الان یه دست کتک میخوای فقط😐🤞

اخه الان ک هنوز ازدواج نکردیم. قطعا بعد ازدواج خرج بیشتره نیس؟ 

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕
2728
اخه الان ک هنوز ازدواج نکردیم. قطعا بعد ازدواج خرج بیشتره نیس؟ 

عزیزم خدا بزرگه فقط سعی کن مواد غذای رو مدیریت کنی همچنانم سخت نیست بعدشم از الان بخوای برای اینده ای که معلوم نیست زنده ایم یا مرده غصه بخوری زندگیتو خراب میکنی

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
ببین پسر خوبی هست یا نه. پول جمع کن هست ساعی هست . اگر هست قبول کن اصلا به خودت ترس راه نده خدا میرس ...

از اخلاق هیییییچی کم نداره. مرد آرومیه

پول میده. کار میکنه. بشدت منطقی و خانواده داره. هیچی کم نداره.... فقط من میترسم. همین.... انقد ک میام اینجا و همه مینالن ترسیده شدم

عزیزم خدا بزرگه فقط سعی کن مواد غذای رو مدیریت کنی همچنانم سخت نیست بعدشم از الان بخوای برای اینده ا ...

راس میگین.... چقد حرف قشنگی بود...... ممنونم چقد دلم آروم شد..... ❤️😍

2740
پسری  باشه که همه شرایط را داشته باشه نیست همینکه پسره تو این دوره زمونه داره ازدواج می کنه جای ...

یک و سال و نیمه باهاشم.قبلش هم 4 سال همکلاسی بودیم.... بشدت مورد تاییده خدارووووشکر. برا همین سر مسئله مالی دلم نمیخواد خرابش کنم. 

راس میگین.... چقد حرف قشنگی بود...... ممنونم چقد دلم آروم شد..... ❤️😍

قربونت عزیزم😍💖عشقتون پایدار

یک و سال و نیمه باهاشم.قبلش هم 4 سال همکلاسی بودیم.... بشدت مورد تاییده خدارووووشکر. برا همین سر مسئ ...

مالی درست میشه مرد و زن فکرشون رو می گذارند یکم خانواده کمک می کنه درست میشه

مالی درست میشه مرد و زن فکرشون رو می گذارند یکم خانواده کمک می کنه درست میشه

از سمت خانواده حمایت نداره. چون سنشون بالاست....خودشه و خودش

مطمین باش خانواده ها کمک می کنند هم خانواده ایشون و هم خانواده شما از دستشون بر بیاد مضایغه نمی کنند

اره درسته.... سپاسگزارم 🙏

2706