2703
2553
عنوان

مشکل در ازدواج

4269 بازدید | 99 پست

از آشنایی من با خواستگار الانم یکسال و نیم میگذره. 

حالا مادرشون تماس گرفتن و میخوان بیان برای خواستگاری. 

اما ترس عجیبی منو گرفته و میترسم سر مسائل مالی خیلی اذیت شه طرفم. 

حقیقتا تنها چیزی که برام در انتخاب همسر مهم بود اخلاق و خانواده ای که توش بزرگ شده بود. از لحاظ اخلاق خداروشکر هیچ مشکلی نیست. فقط از لحاظ مالی خیلی ترس دارم..... هم دلم میخواد ازدواج کنم هم میترسم.... همه اینطوری هستن یا من انقد دارم به سختی ها فکر میکنم 🤒

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
موضوع مالی همچین هم کم اهمیت نیست ، اگه اوضاع خوبی نداره میتونی قبول نکنی

معمولیه.... و البته خیلی چیزهای دیگه برام مهمه. 

وا

چقدر تاپیک گرانی!

بسه دیگه!

همش انرژی منفی!

ازدواج کن وام ازدواج ات رو بگیر یارانه ات رو بگیر همسرت سر کار هم بره دیگه نگران هیچی نباش

من که چندین سال پیش شوهرم دانشجو بود ازدواج کردم اون موقع وام ازدواج هم نفری ۳ بود که فایده خاصی نداشت...

یارانه اش رو هم شوهرم دوست نداشت از پدرش جدا کنه و یارانه هم نداشتیم!

بازم لطف خدا اون روزهای سخت اول ازدواج مون گذشت؛

الان انصافا وام ازدواج هم قیمتش هم طولانی بودن بازپرداخت اش خوبه

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
2714
خونه ماشین و‌درامد ماهیانه چظوره اینا خیلی مهمه

ماشین و موتور داره. حقوق تا 7 تومن. خونه فعلا هیچی. اما قراره یک مغازه بفروشن که اوضاع رو بهتر میکنه 

عزیزم خیلیا الان گرفتار مشکلات مهمه ولی خب از نظر من زن مدیریت داشته باشه تا حدی اوکیه مثلا اسراف نکنه مدیریت مواد غذایی داشته باشه ....من کسی رو میشناسم با مدیریت خرج خونه تونست صاحب خونه باشه وکسی رو میشناسم با وجود گرونی بازم هروعده غذایش کلی اسراف داره

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
وا چقدر تاپیک گرانی! بسه دیگه! همش انرژی منفی! ازدواج کن وام ازدواج ات رو بگیر یارانه ات رو بگیر ...

خداروشکر. خوشبخت باشی 

ماشین و موتور داره. حقوق تا 7 تومن. خونه فعلا هیچی. اما قراره یک مغازه بفروشن که اوضاع رو بهتر میکنه ...

حتماااا خونه بخرین با وام ازدچاج‌ و وام مسکن و قرض و هرطور که شده خونه بخرین بعد عروسی کنین

I Am Everything That I Want
عزیزم خیلیا الان گرفتار مشکلات مهمه ولی خب از نظر من زن مدیریت داشته باشه تا حدی اوکیه مثلا اسراف نک ...

ببین خداروشکر هرهفته بهم یه مبلغی میده. از 6 ماه گذشته تا الان 14 تومن جم کردیم. فقط ترس دارم

حتماااا خونه بخرین با وام ازدچاج‌ و وام مسکن و قرض و هرطور که شده خونه بخرین بعد عروسی کنین

ممنونم..... فقط نگرانم.... 

وا چقدر تاپیک گرانی! بسه دیگه! همش انرژی منفی! ازدواج کن وام ازدواج ات رو بگیر یارانه ات رو بگیر ...

واقعا هم راست میگی بخدا اعصاب ادمو خراب کردن ازبس گرونی گرونی خب هم ادم پولش میره هم روانش 

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2706