2204

چند روز پیش مای بیبی ۳ خریدم کوچیکاش۴۳ الان رفتم بگیرم ۶۰ تومن!!!😑😑😑😑

بزرگاشم که پیدا نمیشه

واویلا 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

وای چقدر وحشتناک شده من ک گذشت الان دیگ واقعا سخته 

عکس پروف بله خودم هستم  دوستان        مادر از آن روز که تو رفتی ، در فرهنگ لغات من ، عقده و زندگی معنای دیگر یافت ، عقده یعنی بی مادری و زندگی یعنی مادری. لطفاً برای شادی روح تمام مادران آسمانی و مامان من یک صلوات بفرستید و در آخر من هم یک مادرم مامان دوتا فسقلی شیطون که سلامتی و خوشبختی شون آرزومه و پدرم و همسرم و بچه هام دارایی های پر ارزش زندگیم هستند  
2050

شیر خشک هم گرون شده ؟؟؟چقدر هست الان

عکس پروف بله خودم هستم  دوستان        مادر از آن روز که تو رفتی ، در فرهنگ لغات من ، عقده و زندگی معنای دیگر یافت ، عقده یعنی بی مادری و زندگی یعنی مادری. لطفاً برای شادی روح تمام مادران آسمانی و مامان من یک صلوات بفرستید و در آخر من هم یک مادرم مامان دوتا فسقلی شیطون که سلامتی و خوشبختی شون آرزومه و پدرم و همسرم و بچه هام دارایی های پر ارزش زندگیم هستند  
من دخترم ی سالشه از وقتی دنیا اومد مای بی بی می‌بستم الان یه ماهه دیگه پیدا نمیکنیم مولفیکس می‌خریم. ...

عزیز دخترتون راه افتاده؟

mhfسابق ام که مجبور شدم کاربری جدید بزنم. میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.
2051