2737
2739

مای بیبی نمیخرم 

بیبی کینگ میخرم ۳۸ تاییش ۱۰۵ بود فک کنم بازم گرون شده باشه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماشاءلله خوش به حالتون 

مرسی.

ولی درد سرش هزار برابر شده کل خونه کله از دستش هیچ ظرفی تو کابینت برام نذاشته 🤧

شمام بچه داری چند وقتشه

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه
با اجازه استارتر  کسی هست بچه شو ختنه کرده باشه با حلقه؟ حلقه بهتره یا سنتی  ل ...

من دو ماه پیش ختنه کردم 

نه حلقه بود نه بخیه 

اسمش نمیدونم چی بود😁ولی با یه وسیله ای رگای دورشو سوزوند که خون نیاد و تموم،خیلی خوب بود

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
مای بیبی نمیخرم  بیبی کینگ میخرم ۳۸ تاییش ۱۰۵ بود فک کنم بازم گرون شده باشه

من دخترم سریعا قرمز میشه با بقیه مارکا وگرنه یه چیز ارزونتر برمیداشتم امروز دیگه دارم روانی میشم از این همه...

با اجازه استارتر  کسی هست بچه شو ختنه کرده باشه با حلقه؟ حلقه بهتره یا سنتی  ل ...

من دوماهگیش باحلقه بود خوب بود که البته بستگی به دکترم داره و من موقع ختنه رفتم ازمطب بیرون خبر ندارم چه وصعیتی بوده نتونستم بیینم 

ولی بعدش آروم بود خوب بود

مرسی. ولی درد سرش هزار برابر شده کل خونه کله از دستش هیچ ظرفی تو کابینت برام نذاشته 🤧 شمام بچه دا ...

یکسال و ۱۵ روزه هنوز راه نیفتاده پیر شدم از بس حرص خوردم به خدا

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.
من دخترم سریعا قرمز میشه با بقیه مارکا وگرنه یه چیز ارزونتر برمیداشتم امروز دیگه دارم روانی میشم از ...

وای دیگه حساسیت بچه ها تو این وضعیت قوز بالا قوزه

من بچه هام نوزادی سنتی ختنه کردم و سه روزه خوب خوب شدن . 

من پسر بزرگم رو سنتی ختنه کردم 

الان شهر خودمون نیستم جابجا شدم دیروز رفتم دکتر نوبت گرفتم گفت برو حلقه بخر فردا بهم نوبت داده ببرمش حالا نمیدونم این روش بهتره یا همون سنتی  

اندازه نگه دار که  اندازه نکوست هم لایق دشمن است و هم لایق دوست
2706