2733
2734
عنوان

چتای نامزدم+اسکرین شات.میخوام به هم بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 612093 بازدید | 1602 پست
اره تو عقدم دختر نیستم  نمخام خونوادم بفهمن تو دادگاه دختر نیستم تا جایی ک می‌دونم میگن اگه مه ...

عزیزم من یه چیزی بگم ؟ پرده بکارت وجود نداره! پزشک قانونی ام نمیفهمه حتی خودتو داغون نکن فقط بخاطر یه چیزی ک وجود نداره

عزیزم من یه چیزی بگم ؟ پرده بکارت وجود نداره! پزشک قانونی ام نمیفهمه حتی خودتو داغون نکن فقط بخاطر ی ...

آره کسایی هم که شک دارن برن مقاله های خارجی بخونن 

یا پیج Feminist. Everyday رو ببینید 

پرده بکارت وجود نداره و ساختیه، و جزوی از سیاسیت ها و دروغ های کشوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تو عقدم دختر نیستم  نمخام خونوادم بفهمن تو دادگاه دختر نیستم تا جایی ک می‌دونم میگن اگه مه ...

عزیزم پرده بکارت وجود نداره اگر میخوای بیا شخصی تا برات مطالب و سند بفرستم 

عزیزم من یه چیزی بگم ؟ پرده بکارت وجود نداره! پزشک قانونی ام نمیفهمه حتی خودتو داغون نکن فقط بخاطر ی ...

۸ ماه بیشتره رابطه دارم نمیفهمه

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
2728
عزیزم پرده بکارت وجود نداره اگر میخوای بیا شخصی تا برات مطالب و سند بفرستم 

منی ک ۸ ماه بیشتره رابطه دارم برم میگن داری؟؟ متخصصش

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد

80درصد ایراد از شخص شماست

یه مشاوره برو همچین شخصی از دست نده یه ریشه یابی کن

اولا از مدل رئیس بازی خشک و به قولی ناظم بازی در بیا 

زن باید شاد باشه.. 

خیلی پسر خوبیه سنت کمه نمیدونی... 

شوهر من ده سال زنشم ی شوخی نمیکنه بخندیم دوسش دارم شخصیتش البته

منتها مرد زنده دل آدم جوون نگه میداره 

بعدم نمیتونی اونو تغیر بدی باید بری مشاوره خودشناسی برسی

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
بدم اومد خودشیفته بازی درآورد انگار من له له میزدم واسش(البته میزدما😐😂) ولی خب نباید انقدر خودشیفت ...

اول اینکه رو اعتماد بنفس خودت کار کن

دوم اینکه ازش تعریف کن مثل قدیما فک نکن اگر تعریف کردی بده نه خوبه چون مجذوب خودت میمونه

مثلا بگو خوش هیکلم خوش اخلاق من خوش زبون من ووو

والا تو چتاش مشخص بود چقدر خو رفتارها 

سوم فانتزیام ب تو نگه ب کی بگه

دختر گل عزیزم مشاوره برو چون ایراد اصلی از نگرش خودته 

ی بررسی کن ببین تو زندگی خودت روابط پدر و مادرت آیا خشک و جدی بودند؟؟؟ آیا با خودت خشک و جدی بودند وو خیلی چیزها ریشه در کودکی ما داره غلط خودمون تغییر بدیم نه رفتار بقیه رو

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
دقیقا ممدم دیگه نمیگه بنده خدا دوبار گفت جوابشم گرفت !  ولی اون روز بهش با مهربونی توضیح دادم ...

همینطوره انشاله که همیشه خوشبخت و شاد باشید 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
شغلش چیه؟  کجا اشنا شدین دوست بودین با هم؟

دوست بودیم باهم مغازه داره طلافروش

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
منی ک ۸ ماه بیشتره رابطه دارم برم میگن داری؟؟ متخصصش

عزیزم تو هرروزم که رابطه داشته باشی هیچ متخصص زنان و زایمانی نمیتونه تشخیص بده، حتی پزشکی قانونی هم کسایی ک بهشون تجاوز شده رو ک بخوان چک کنن فقط تا 24 ساعت بعد از تجاوز ممکنه بتونن تشخیص بدن، اونم از طریق اینکه شاید منی و آب مرد توی واژن خانوم باشه، حتی پزشکی قانونی هم نمیتونه تشخیص بده 

اگر حرف من رو قبول ندارید خودتون همزمان پیش دو متخصص زنان زایمان برید به اولی بااعتماد به نفس و با لحن مطمعن بگید که هیچ گونه رابطه ای نداشتید، ب دونی با اضطراب بگین دخول کامل اصلا نداشتیم ولی بگو سوزش دارم میخوام ببینم پرده دارم یانه 

خودتون میفهمین که هیچ پرده ای وجود نداره 

ما فقط یه چیز به اسم هایمن داریم که چه تو زنان مجرد جه تو زنان متاهل وجود داره، وهیچ وقتم هایمن از بین نمیره یه غشای نازک هست و بسته نیست بعضیا ی سوراخ دارن بعضیا دو سوراخ، دگر هایمن بسته باشه، خون پریود ازت درنمیاد و این افراد توی دوره بلوغ عمل میکنن و هایمن رو عمل میکنن تا بتونن پریود شن 

اگر هنوزم شک دارید من منبع معتبر بهتون معرفی میکنم مطالعه کنید 

بیا پیدا کردم صاحبش تعلیقه 🤣 @brave__girl    irl

هنر کردی🤣 

حال آپلود نداشتم 

اینو میخوام

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
هنر کردی🤣  حال آپلود نداشتم  اینو میخوام

عا این قشنگه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
هنر کردی🤣  حال آپلود نداشتم  اینو میخوام

چت نامزدش و بخون 

میگ ت از پیشم بری شمع دونیا آب میشن🙄🤣

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706