2733
2739
چندین ساله سردرد دارم شدید تا اینکه یه ساله هروز دارم بهرکی می گم باور نمی کنه فقط دکترم می دونه چی می گم یعنی همچین درد می کنه که فقط به مرگ راضی میشم.میگرن شدیده.ولی دیگه دخسته ام تمام روش های درمانی رو هم رفتم ولی انگار هیچی اکثر روزهای هفته مجبور میشم سرم بزنم بدنم پره از دارو.به خاطر همین بچهدارم نمیتونم شم.بچه ها اگه شما هم برا کاهش درد چیزی می دونید بگید.خیلی ناراحتم.
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
منم سر درد شدید داشتم، از وقتی حامله شدم سر دردام خوب شده خدا رو شکر اما قبلش نوافن میخوردم و خوب بهم اثر میکرد
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیشتر از دارو باید غذاتو رعایت کنی قهوه شکلات فلفل انواع سس غذاهای کنسروی سوسیس کالباس و خیلی چیزای دیگه واسه میگرن بده
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
من همه داروهای مسکنو امتحان کردم دیگه جواب نمی ده.چندتا چندتا میندازم بالا ولی اصلن تاثیر نداره یعنی خدا دشمن ادمو به این بیماری دچار نکنه.
2740
شیدا جان وای که من میدونم شوهرت چی میکشه بیچاره وای وای منم سینوزیتم داره یعنی حاضرم منو با شلاق بزنن ولی سردرد نگیرم.