2733
2734
عنوان

تجربه اولین رانندگی

747 بازدید | 16 پست

سلام بچه‌ها. من چند سال پیش گواهینامه گرفته بودم و اصلا ننشستم. 

مدتیه ماشین خریدم و هر از گاهی با همسرم تمرین رفتم. دو جلسه هم با مربی اما با ماشین خودش. 

حالا خیلی ترس دارم از اینکه تنها برم بیرون. وقتی به این فکر میکنم که چجوری از پارکینگ در بیارمش یا چجوری تو یه کوچه تنگ و باریک پارک کنم و بدتر از اون چجوری دوباره بیارمش تو پارکینگ از رانندگی پشیمون میشم. میشه بهم بگید شما چطور شهامتشو پیدا کردین؟ 😞😞

اگه استرسو از خودت دور کنی 

همه چیز حل میشه 

من خودم از اول علاقه داشتم استرس نداشتم 

الان چندسال میگذره اینقد حرفه ایم بدون کمک راننده میرم مسافرت

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اینکه چندبار باید خودت تنها بری بالاخره جرعتشو پیدا کنی 

اول جاهای نسبتا خلوت برو 

بعد کم کم شلوغ

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
2728

جلسات اول که تنهایی میری بگو ماشینو یکی برات بزاره بیرون از پارکینگ شروع نکن.بعد برو هر روز یک مسیری مثلا هر روز برو تا سه تا کوچه بالا تر خودتون و برگرد.و دوباره ماشینو بگو یکی برات بیاره تو.بعد هر روز که تکراری بری ی مسیر کوتاهو ترست میریزه کم کن مسیرتو دور تر کن مثلا ی دور برگردونم اضافه کن ب مسیرت.و هر روز دور برگردونو بزن.یه‌ دستت اینقدر راه میوفته که پارکینگم یاد میگیری

اگه استرسو از خودت دور کنی  همه چیز حل میشه  من خودم از اول علاقه داشتم استرس نداشتم&nbs ...

وقتی یه روز میشینم خیلی خوشم میاد. همش دلم میخواد دوباره برم. اما تا دو روز میگذره دوباره وحشت میفته تو دلم. 

2740
وقتی یه روز میشینم خیلی خوشم میاد. همش دلم میخواد دوباره برم. اما تا دو روز میگذره دوباره وحشت میفته ...

سعی کن روزی یک ساعت حداقل بری دور بزنی 

عادت میکنی 

فقط هیچ استرس و نگرانی نداشته باش 

ب جایی هم زدی فداسرت 

ترست میریزه 

ولی انشاالله ک پیش نیاد و ب موقع کنترل کن هول نشو

فقط باید ترسو بذاری کنار. من اولین باری که تنها پشت فرمون نشستم از تهران رفتم کرج دانشگاه. اولش دست و پام میلرزید. اما تا سرکوچمون رسیدم اوکی شدم. در کل از هرچی میترسم، میرم تو دلش. یه کم کله خرابم😂توام نترس. بشینی تمومه

2706