2737
2739
عنوان

غم عالم رو دلمه چقدر از دیشب گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 124 پست
ی مدته دارم بهش سیاه دونه و عسل میدم

اینجوری پراکنده فایده نداره باید قشنگ زیرنظر پزشک سنتی هم تغذیه هم سبک زندگیش اصلاح میشه ولی خیلی راحته از قرص و امپول خیلی راحت تره

تو دوران‌پریودی کاچی درست میکنم‌گرمه نمیخوره چیکارش کنم براش شربت شیره انگور میدم دکتر خیر اندیش میگ ...

عزیزم بعضی وقتا ما تو اینترنت یه چیزایی میخونیم بهش عمل میکنیم بعد میریم پیش پزشک سنتی میگه نه این برات خوب نیست پس باید حتما بامشورت پزشک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چیزیه ک بیشتر دخترا دارن دیگه بخاطر تغذیس 

چیزایی ک خودم تجربه کردم و میگم چون منم پلی کیستیکم

حذف لبنیات حذف قند مصنوعی روزی ی فنجون دمنوش نعنافلفی

روزی نیم ساعت تا ۱ ساعت پیاده روی دیگه نیازیم ب قرص و دارو نیس اگرم میتونه ک روغنای بازاری رو حذف کنه یعنی کلا ی زندگیه سالم خوابم باید منظم باشه زیرشکمم با روغن سیاه دونه ماساژ بده پریودی منظم میشه این تجربه ی منه

‹ شبی از میان این همه درد، امید می روید. 🕊🌱 
عزیزم چیزیه ک بیشتر دخترا دارن دیگه بخاطر تغذیس  چیزایی ک خودم تجربه کردم و میگم چون منم پلی ک ...

دستت درد نکنه فزیزم هر شب این‌مشکل و باهاش دارم تا دیر وقت بیداره و روزا تا طهر خواب دو روز پیرود میشه بعد سه ماه مثلا شکم پاره شو نگه نمیداره بستنی میخوره اشک منو درمیاره هر چی هم‌میگم فایده نداره اما پیاده روی رو داره

2728
عزیزم چیزیه ک بیشتر دخترا دارن دیگه بخاطر تغذیس  چیزایی ک خودم تجربه کردم و میگم چون منم پلی ک ...

اینایی که شما گفتین همه خوبن ولی شاید ایشون حجامت یا بادکش یا چیزای دیگه هم بخواد درکل تو طب سنتی اینجوری تعریف شده که برای هر ادم یه درمان مجزاهست و مثل طب مدرن نیست که مثلا صدنفر بایه نسخه خوب بشن

با روغن سیاه دونه زیر شکم‌و ماساژ بده عزیزم هر روز یا تو پریودی ان شا الله خیر ببینی ممنونم از راهنماییت

اینجوری پراکنده فایده نداره باید قشنگ زیرنظر پزشک سنتی هم تغذیه هم سبک زندگیش اصلاح میشه ولی خیلی را ...

ممنونم‌عزیز دلم اجرت با خانم فاطمه زهرا بی زحمت ادرس دکتر به‌من بده ممنون‌میشم تا نوبت بگیرم و ان شا الله ببرمش

2738
عزیزم امیدوارم زودتر خوب بشن  ولی داروهاشون رو الکی قطع نکنن با نظر دکتر باید قطع کنن 🌸😕 خو ...

خودا یمنی چه جور بیماریه؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
دستت درد نکنه فزیزم هر شب این‌مشکل و باهاش دارم تا دیر وقت بیداره و روزا تا طهر خواب دو روز پیرود می ...

عزیزم سخته یکم ولی شدنیه انقدر راحت میشه اینکه میگین گریه میکنه ناراحته بخاطر داروهاش چون رو هورمونا تاثیر میزاره خیلی روحیه رو حساس میکنه چن ماه ک اینکارارو بکنه راحت میشه اگه هوس چیزای شیرین میکنه میتونین خودتون با عسل یا شیر خرما کیک درس کنین شبا موقع خوابم چن تا دونه سیاه دونه بخوره ایشالا ک مشکلتون حل بشه  

‹ شبی از میان این همه درد، امید می روید. 🕊🌱 

راه حل داره

راهشم اصلاح سبک زندگیه

یعنی اصلاح غذا ، تنظیم خواب و ورزش مداوم هوازی

واسه رژیم غذایی باید قند و شکر و لبنیات حذف بشه

فست فود و خوراکی های کارخونه ای و کنسروی حذف بشه

صبحانه قبل از ساعت ۹ خورده بشه

خواب ساعت ۱۰ و ۱۱ شب

روغن فقط روغن سالم و خیلی هم کم

2706