2737
2739

دخترم تخمداناش پلی کیستیک چند سال دارو مصرف میکنه اسپیرو نو لاکتون سیپرون کامپاند و گلو کوفاژ تا این که ی روز گریه کرد و گفت دیگه دارو نمیخورم چرا باید همش قرص بهورم ۵ سال قرص میخورم خسته شدم الان که قطع کرده دو ماه   پریود نشده موهای زایدم زیاد داره و که لیزر بردم جواب نگرفت نمیدونم چیکار کنم هر چند وقت یک بار میشه گریه میکنه من‌چه کنم خدا خودم و خاله هاش اینجوری نیستیم عمه اش فقط زیر چونه اش موهای بلند ضخیم داشت به اونا کشیده چیکار کنم دکتر میگه درمان نداره فقط کنترل میشه اخه گفته خیلی هم برای دخترم شدیده

حتی رو قفسه سینه اش پر مو چیکار کنم میگه فردا من بخوام ازدواج کنم شوهرم نمیگه تو مردی یا زن به خدا چنان‌گریه میکنه منم از اون بدتر گریه میکنم  هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد پریود بچه ام وابسته به این داروهاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
خالک عالم تو سرم مگه درد بی درمون گرفته زبونم لال؟؟؟

خواهر نمیدونی اخه چقدر موهای ضخیم و بلند مثل مردا داره نمیدونی چقدر کمر و بازوهاش جوش میزنه دکتر گفت به خاطر همین پلی کیستیک

عزیزم امیدوارم زودتر خوب بشن 

ولی داروهاشون رو الکی قطع نکنن با نظر دکتر باید قطع کنن 🌸😕

خودمم یه ساله دارو میخورم خسته شدم 😔

البته بیماریم یه چیز دیگست خودایمنی دارم 

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  
2738

بیچاره عمه!  

ورزش روزانه انجام میده؟!

مصرف کربوهیدارتشو کم کرده؟!

قند مصنوعی هم نباید استفاده کنه!

لیزر هم جواب میده فقط بعد چند وقت برمیگرده که باید چند جلسه بره تمدید

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
از کجا فهمیدین پلی کیستیکه ؟ علائمش چی بود

پریودای نامنظم و موهای زاید زیاد با جوش بردم دکتر سونوگرافی کرد تخمداناش و با ازمایش خون گفت هورمون مردانه اش بالاست و تخمداناشم پلی کیستیک شدید هم هست

بیچاره عمه!     ورزش روزانه انجام میده؟! مصرف کربوهیدارتشو کم کرده؟! قند مصنوعی هم نبای ...

اخه دکتر گفت که زنتیکی گفتم‌من هر ماه سر موعد پریود میشم و مو هم ندارم گفت حتما به خانواده ی پدری کشیده بله خواهرشوهرم خیلی زیر چونه اش اصلا انگار ریش داره

2706