2737
2739
عنوان

من عاشقشم اون عاشق یکی دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 23 پست
ندارم به حدی عاشقشم فقط آرزوم اینه یه بار بهم بگه دوسم داره

بش بگو شاید همون چیزی شد که میخوای 

خدابزرگه گلم توکل کن بخودش 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم، عذر میخوام ایقد رک وبی حایشه حرفم رو میزنم، این پسر از هیچ وجهی مورد مناسبی واسه شما نیست، اول که صددرصد بخاطر خوشگذرونی با یه خانم مطلقه در ارتباط هس درش هیچ شکی نیست. ودوم اینکه کسی که راحت تو همچین رابطه ای هست شخص مناسبی نیست برای زندگی باتوجه ب سن کمی که شما دارین، بهتره خودت رو سرگرم کنی که این حس گذرا رو فراموش کنی، چون دراینده فکر اینکه وای نکنه باکسی درارتباط باشه مث خوره تمام روح وجونت رو میخوره الان بخاطر غلیان احساسات چشم پوشی میکنی از این موضوع ولی یه مدت بگذره و باهام بودنتون عادتی تر بشه واست میشه عذاب، ومورد سوم اینکه هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت پیش قدم نشو واسه ابراز علاقه به یه پسر هرچند عاشقش باشی وقار وغرورت رو نگه دار، بازم عذر میخوام رک حرف زدم🙏🏻

آخه اگه بهش بگم شابد بهم بگه تو مثل خواهر منی تو جای من بودی چیکار میکردی

خب فدات هرچی بگه باید بپذیری چون چاره ای نداری میدونم سخته ولی خب اگه قراره بهش بگی باید قوی باشی چه قبولت کنه چه نکنه 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2742
خب فدات هرچی بگه باید بپذیری چون چاره ای نداری میدونم سخته ولی خب اگه قراره بهش بگی باید قوی باشی چه ...

شما جای من بودید بهش میگفتین یا غرورتونو زیر پا نمیزاشنین

[QUOTE=236150081]خب فدات هرچی بگه باید بپذیری چون چاره ای نداری میدونم سخته ولی خب اگه قراره بهش بگی باید قوی باشی چه ...[/QUOTEجای من بودیدبهش میگفتین یا غرورتونو زیر پا نمیزاشنین

شما جای من بودید بهش میگفتین یا غرورتونو زیر پا نمیزاشنین

نه 

اما این یه چیزیه که باید خودت تشخیص بدی 

یه زمانی حسرت نخوری چرا نگفتی 

یا اینکه چرا گفتی و طرف پست زد 

ولی اگه من بودم هیچ وقت نمیگفتم 

2740