2737
2739
عنوان

من عاشقشم اون عاشق یکی دیگه

279 بازدید | 23 پست

۱۶سالمه یه دختر ساکت و مغرور عاشق شدم عاشق کسی که عاشق یکی دیگس.نمیدونم ولی من دلم میخواد بفهمه اون قدی دوسش دارم که حاضرم هرکاری براش انجام بدم اونی رو که دوست داره یعنی اون زنه اون بچه داره درحالی که بچش ۱۵ سالشه و از شوهرش طلاق گرفته و با کسی که من دوسش دارم تو رابطس 

اونی که دوسش دارم ۲۴ سالشه

من دختری نیستم که هول باشم فقط عاشق شدم هرچی با خدا درد و دل میکنم صدامو نمیشنوه 

نمیدونم اگه برم بهش بگم شاید اونم حسی بهم داشته باشه شایدم بگه نه تو مث خواهرمی 

ولی اونقدر دوسش دارم که حاضرم جونمو بدم براش 

شما جای من بودید چیکار میکردین؟

منم این حسو تجربه کردم میگذره باو خودتوذسرگرم کن یه روز به الانت میخندی😁💙

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی😘😭اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم دنیا به خسران عقبا نیرزد 😑 به دوری ز اولاد زهرا(س)نیرزد  😢 دنبال دعوا میگردی بروتایپیک بغلی😒😎   عاشق فسنجون جون هستم 😎😅😍                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگ میشی یادت میره تو این سن عادیه چند وقت دیگه از سرت میوفته

دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین❤                                         هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری/        بخدا روضه ی ارباب جای عبد روسیاهه🖤اگه روسیاهی رو کن اینجا بهترین پناهه❤توی سختی ها و تو نا امیدی بگو حسین/اگه آخرِخط دیگه رسیدی بگو حسین🖤بین این همه زشتی و پلیدی بگو حسین❤اگه از همه ی دنیا بریدی بگو حسین🖤بی نیازِ غیر بشی بگو حسین❤عاقبت بخیر بشی بگو حسین❤
2731

از کجا میدونی عاشق اون زن مطلقه ست؟ 

لطفا برای حاجترواییم یه صلوات منو مهمون کنید اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شاءالله شما هم حاجت روا بشید به حق مادر سادات فاطمه زهرا
من حسی که به این دارم به نظر خودم اصلا مسخره نیست ولی هیشکی نمیفهمه

منم اونموقع همین فکرو میکردم 

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی😘😭اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم دنیا به خسران عقبا نیرزد 😑 به دوری ز اولاد زهرا(س)نیرزد  😢 دنبال دعوا میگردی بروتایپیک بغلی😒😎   عاشق فسنجون جون هستم 😎😅😍                                                                        
2740
بخاطر خوش گذرونیه چون که یه آدم عاقل همچین کاری و نمیکنه وقتی پسرش اندازه خودشه

میگم چطور میدونی اون زنو دوس داره؟ شاید تو اشتباه میکنی و عاشقش نیست

لطفا برای حاجترواییم یه صلوات منو مهمون کنید اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شاءالله شما هم حاجت روا بشید به حق مادر سادات فاطمه زهرا

من بودم فراموش میکردم 

اولا که سنت زیاد نیس دوما رابطه ای با این آقا نداشتی  که نتونی راحت فراموش کنی 

بعدم وقتی با ینفر دیگه تو رابطس تو نباید نزدیک اون آدم بشی 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
آخه نمیشه نمیتونم

خب عزیزم ینی تو مشکلی نداری اون با یکی دیگه تو رابطس ؟!

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706